arkadaşlar klubler hakkında bir sorum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ChUcKy's_LoVe

Katılımcı Üye
24 Ağu 2007
690
15
arkadaşlar kulübüme imza yapmak istiyorum ama kod koyup sitedeki diğer arkadaşlarımında görmesini istiorum bi arkadaşım bunu benim için yaparsa bunu bana öm (özel mesaj) ile atsın yapan arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum ve rep vereceğim, kulüplerin adresleri imzamda bulunmaktadır

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
kodlarını da veririm de arakadaşların senin imzandan zaten kopyala yapıştır yaparsa okodları yapıştırmasına gerek kalmaz bizim sistemimizde imza vs şeyler için kod kullanmıoruz..sorduğun şeyi mi cvpladım acaba?

eren84

Katılımcı Üye
29 Eyl 2007
347
3
arkadaşlar kulübüme imza yapmak istiyorum ama kod koyup sitedeki diğer arkadaşlarımında görmesini istiorum bi arkadaşım bunu benim için yaparsa bunu bana öm (özel mesaj) ile atsın yapan arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum ve rep vereceğim, kulüplerin adresleri imzamda bulunmaktadır
klubunu soyle imzasi hazir :) nasil olmasinida belirt tabi :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.