arkadaslar lutfen bi bakin

vatanim

Yeni üye
12 Eki 2006
45
0
sevgili arkadaslar tamam cok guzel burda yapilanlar inanin gurur verici herzaman bu sekilde devam etmenizi yuce mevlamdan dilerim sizlerden benim birtek ricam var
bakin flatcastin bilmis oldunuz gibi radyolari var ve bu radyolarin arasinda bir radyo varki bu kadar olmaz dedirtecek kadar turkler asagilaniyor bir inanin elimden gelse pclerine virus olup yagmak isterdim yada kursun olup kafalarina bu kadar olamas insallah buraya bir guzellik yaparsaniz cok sevinirim hepiniz allaha emanetsiniz VATAN SAGOLSUN
iste adres
https://tik.lat/BeXfR
cok acemice bir radyo sitesi insallah biran once gerekn yapilir yapabilrseniz bana lutfen bir mail atinda icim sogusun be kardesler
[email protected]
hepiniz sagolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.