arkadaşlar lütfen +rep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
arkadaşlar ya bilgisayar alırken bize kutuda bi kaç önemli d verirler bu cd leri kaybetmememiz gerekir ve bide forat attıktan sonra bize verilen bu önemli cdleri yüklemelimiyiz ltfen yardım edin kısa süre içerisinde

6 Ocak 2007
196
0
HeR An HeRyE
kardeşim eğer driverlar sana verilmişse sende onları muhafaza edecen haa kaybettin ne olur birşey olmazz bilgisayarcı bir saatt yerıne 2 saat ugraşır netten driver indirir ama sen yinede driverlarımuhafaza ett o zaman rahat edersin bilgisayarcıda rahat eder en azından ben bilgisayarcı olduğum için kendimden ii biliyorum kolay gelsin

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
arkadaşlar ben pek ii anlamıyorum ama şimdi benim pc yanında asus driver cd mi nedir onlar var ben pc ye kendim format atıcam xp yiş yükliicem sonra o önemli cd yi yüklemelimiyim ben kaybeettim o cd yi yüklemessem ne olur
onun için yardım edrmisiniz lütfen
:(

Application

Yeni üye
2 Şub 2008
6
0
bilgisayarının yanında verılen cdler bılgısayarının driver cdleridir.
Ses Görüntü v.s bu driver cdlerini kaybettın dıye fazla canını sıkma internetten aradıgın drıverı (örneğin benim anakartım ses için Realtek AC 97 kullanıyor.) bulabılırsın.

hani bulamıyosanda yaz buraya anakartının modellerını vs. biz buluruz.

ceneviz

Yeni üye
8 Şub 2008
4
0
ya arkadaşlar bende format atcam pc ye kaybettim cd ler yoq bende anakartımın markasını verdim biri bulsun GA-8GEM800 anakartımın markası bu

CheⓢsteR

Katılımcı Üye
30 Tem 2007
524
12
arkadaşlar format attıktan sonra bakarsın etherneti anakartı ses ekran kartları gibi driverleri tekrar yüklemen gerekebilir veyahut yanlışlıkla silebilirsin bunlar için muhafaza et eğer kaybedersende internetten bulursun zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.