Arkadaşlar Vista Şifremi Unuttum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmedım

Üye
10 Mar 2007
183
0
Arkadaşlar nasıl oldu demeyin unutuluyo işte aklıma gelmiyo bir türlü vistada nasıl olduysa açılış şifremi unuttum aslında sormak istediğim çok soru var bir de bu vistada doğru şifreyi belirli bir sayı girdikten sonra yazsakta kabul etmiyor mu lütfen acil yardım krizlere giriyorum halletmem lazım

comodore

Uzman üye
6 Mar 2007
1,660
9
Kayıp Kent
vwindows xp de bilgisayar ilk açıldğında F8 e basıp bilgisayarı güvenli modda açıyorduk.ordan kullanı hesaplarından şifre siline biliryordu wistada anıs olurmu bilemem ama bidene.....

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
https://tik.lat/1tl6q
1. Yukarıdaki sisteden Download Now denbilen yerdeki programı indiriyorsunuz
2.Bu program size bir boot disketi veya CD sis yaratıyor
3.Bu disket ile bilg. açıyorsunuz ve program otomatrik olarak sifrenin oldugu bir dosyayı diskete kaydediyor
4.Siz de başka bir interenet bilgisayarından bu dosyayı yine yukarıdaki web sayfasındaki uploads kısmına yolluyorsunuz,
5.Para vermeksizin 48 saat içinde sifreniz mail adresinize geliyor.
6.Sifrenin ogrenilip ogrenilemediği hemen yazıyor zaten ama 48 saat dolana kadar **** seklinde gosteriliyor.
7.Sabretmek lazım ama calısan bir yontem...
8.Beklememek için ise 13 pound odeme yapmak lazım
ben denemedim bu yöntemi ama gene netten tavsiye ettiğim bir arkadaşım bu siteden sorununu çözmüş inşallah olur kardeş kolay gelsin bende bunu sitemizden öğrenmiştim sağolsun tht adminleri çalışıyolar
+ rep isterem :)

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
siteyi kontrol ettim çalışıyo kardeş 1. adımda flopy falan diye anlatıyo ona aldırma sen altında parantez içinde (click here for a CD version) yazıyo oraya tılka flopy yok falan die yanılma

mehmedım

Üye
10 Mar 2007
183
0
https://tik.lat/BJPGT
1. Yukarıdaki sisteden Download Now denbilen yerdeki programı indiriyorsunuz
2.Bu program size bir boot disketi veya CD sis yaratıyor
3.Bu disket ile bilg. açıyorsunuz ve program otomatrik olarak sifrenin oldugu bir dosyayı diskete kaydediyor
4.Siz de başka bir interenet bilgisayarından bu dosyayı yine yukarıdaki web sayfasındaki uploads kısmına yolluyorsunuz,
5.Para vermeksizin 48 saat içinde sifreniz mail adresinize geliyor.
6.Sifrenin ogrenilip ogrenilemediği hemen yazıyor zaten ama 48 saat dolana kadar **** seklinde gosteriliyor.
7.Sabretmek lazım ama calısan bir yontem...
8.Beklememek için ise 13 pound odeme yapmak lazım
ben denemedim bu yöntemi ama gene netten tavsiye ettiğim bir arkadaşım bu siteden sorununu çözmüş inşallah olur kardeş kolay gelsin bende bunu sitemizden öğrenmiştim sağolsun tht adminleri çalışıyolar
+ rep isterem :)

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim arkadaşım ellerine sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.