Arkadaşlar Yardım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Arkadaşlar ben sistemimdeki virüs proğramını kaldırıp kasperskyi kurmak istedim ama şöyle bi hata verdi tüm aramalarıma rağmen ben böyle bir dosya bulamadım lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

anlamadm.png

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
AVG 8 İ Tekrar Kur ve Kurduktan Sonra Kendi Kurulum Dosyasından Kaldır...

2 - Yada Avast' ı Tekrar Kurmadan Your Uninstaller 2008 Adlı Programı Kullanarak da Kaldırabilirsin... Kaldırdıktan Sonra Gereksiz Reg Dosyaslarını Tarat... Bulduklarını Sildir...(SİLMEK İÇİN CCleaner - Programını kurabılırsınız,gereksiz dosyaları siler)

Daha Sonra Bilgisayarına Yeniden Başlat... Kurulumuna Başla...

.............

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
İyide kardeşim benim anlayamadığım nokta ben pcye hiçbir zaman avast kurmadım ki :S bende setup dosyası yok ccleaner programını doğrudan kurup silsem olmaz demi :S

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
bak kardeş pcde avg8 yuklenmiş daha önceden.o yuzden kayspersky kuramassın sen benim dediğim gibi kaldırmayı dene

yada ccleaner programını kur.bu programda program kaldırma özelliğide mevcut ama kaldırabıleceğini sanmıyorum sen genede ccleaner programını kurup temizliğe başlaya tıkla ardından sorunlar için tara özelliği var ona tıkla ardından reset atıp tekrar kurmayı dene olmassa ilk verdiğim yöntemi denersin

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
şunu dene bakalım

Programı güvenli modda revo uninstaller ile kaldırmaya çalış.Yok güvenli modda kaldıramazsan normal şekilde bilgisayarı başlat.Kaldırma işleminden önce mutka sağ alttan programı durdur revo ile kaldır.

Kaldırma işlemi bittikten sonra güvenli modda aç. başlat/çalıştır ı tıkla.Buraya regedit yaz.Karşına çıkan pencerede bütün dosyaları yokla ve software başlığı altında Avg ile ilgili gördüğün her şeyi sil.Bir yerde silince hemen bırakma.Pek çok farklı yerde var.Tek tek bulup sil.Sakın başka şeyleri silme.

Bu işlem bitince gene güvenli modda bilgisayarım üzerine sağ tıkla.Ara yı aç.Tüm dosya ve klasörleri seç.İleri düzey seçeneklerini aç ve burada Büyük küçük harf duyarlı haricinde hepsini işaretle.Avg yaz ve arat.Bulunan her şeyi sil.Silmezse unlocker ile sil.Artık silindi. İşlem bitince normal şekilde bilgisayarı aç.

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
Başlat==>Çalıştır
(Çalıştır'ı klavyeden çalıştırmak için win tuşu ile R tuşuna basın.)
açılan pencereye regedit yazın

1- HKEY_LOCAL_MACHINE 'i yanındaki + yı tıklayın açılan listeden

2- Software 'i açın aynı şekilde takip edin

3- Microsoft 'u açın

4- Windows 'u açın

5- CurrentVersion 'u açın

6- Uninstall' ı açın

burda avg die bi dosya varsa silin....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.