Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var!

dark_198

Yeni üye
7 Mar 2007
33
0
playstation 2 oyunu olarak syberia 2 adlı bir oyun aldım ve daha ilk bölümde takıldım oyunda bir kıza şeker verilmesi gerekiyor ama kıza şeker veremiyorum tam verecekken uzaklaşıyor bana yardımcı olursanız sevinirim beyler.Şimdiden verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim

THE_MILLER

Katılımcı Üye
8 Ocak 2007
459
21
86
Italy // Roma
Öncelikle kömür işini halletmeyi deneyin. Kömür olmadığı için bekçinin yanına gidip bilgi alın. Aşağıya inen kapıyı zorlayın, geri dönüp bekçiyle ve dışarı çıkıp kızla konuşun. Bu işlem sıralarından sonra küçük kızla şeker konusunda muhattab olabiliyoruz:) İçerideki makinadan şeker alın (balıklı şekeri vermeyin) ve ufaklıkla konuşmaya gidin. O zaman şekeri verip anahtarı alacaksınız :)) Kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.