Arkadaşlarla (!)

Mvys

Üye
8 Kas 2011
91
0
Arkadaşlarla(!) efkar dağıttımız bir gecenin sonundayım yine. Bakmayın siz son dediğime, aslında her şey yeni başlıyor. Ve yine başlıyor, aklımı tırmalıyor o trajikomik soru: “Dağıtılan efkar mıydı sahiden, yoksa her zamanki gibi biz mi olduk darmadağın olan?” Galiba ben; dağılan, param parça olan benim yine. Komşuların şaşkın ve bir o kadar da kınayan bakışları arasında giriyorum sokağa, adımlarımsa freni patlamış bir kamyonu andırıyor. Ne de olsa, annelerin “Uzak dur O'ndan!” dediği, kimsenin anlamadığı, anlamak için de uğraşmadığı o kötü ******m ben; tehlikeliyim. İki ileri bir geri çıkıyorum apartmanın merdivenlerini, kafam bedenime fazlalık… Uyumamış annem, uyuyamamış; kapıda karşılanıyorum bütün yüzsüzlüğümle. Yüzümden düşen bin parça utanç, sayısız g/özyaşı… “Niye oğlum, niye…” diye başlayan hıç/kırıkları kırılıyor kulaklarımda annemin. “Sus…” diyebiliyorum sadece, “Sus anne!”; dahası çıkmıyor ağzımdan. Odama geçiyorum yarım yamalak adımlarımla, her adımda ayrı bir hıç/kırık…

Aslında her şey yeni başlıyor demiştim ya, doğru. Beni bitiriyor bu zehir; ama her şey yeni başlıyor. Etkisini yitiriyor, belli; olmayacak hayaller kurmaktan vazgeçiyorum. Oysa bir saat öncesine kadar mutluydum ben, yalandan da olsa. Garip bir hissiyat yaşıyorum; yuttuğum haplar, beynimde şiddetle patlamakta. Konuşacak kimsem, konuşmaya mecalim yok; sadece merak edebiliyorum kendime geldiğimde: “Nasıl olur da beyaz bir toz, siyah film şeridi çeker hayatımın en güzel renklerine?” Göz altlarımın karartısında kararıyor hayatım; tek şahidim, duman ve İs'tanbul… Duyduğum ve şahit olduğum, her defasında şehit olduğum en büyük yalan; hayallere yapılan altın vuruş… Üç kuruşluk bir adamdan ötesini göremiyorum aynada. Ve şimdi dinleyin bir madde bağımlısının haykırışlarını, yitirilmiş bir hayat var satırlarımda…

Ben,
Erken teslim olduysam hayata; aciziyetim benim!
Alışmışım pisliğe, kir tutmaz ellerim.

“Varsa temiz kalan bir şeyim, mücadeleye yeni başlayan bir çocuğa miras olsun;
Milad olsun, henüz teslim olmayan herkese…”

Oysa…
Ya da neyse, ben de isterdim işte!

İsterdim ki; gözlerimi kaçırarak girmeyeyim bu eve…
İsterdim ki; ayaklarında cennetin kapılarını barındıran kadına sarılmaktan çekinmeyeyim; ana kokusu sinsin bedenime, duman kokusu yerine…
İsterdim ki; çocukluğumdaki gibi yine gülücükler saçayım; yalpalayan adımlarla odama kaçmak yerine…
İsterdim ki; he gece huzurla yatağa yatmak, her geçen gün daha da batağa batmak yerine…
İsterdim ki; gülümseyebilmek hayata, her şeye, herkese; yavaş yavaş ölmek yerine…

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.