arkdaşlar dosya upload yapacamda ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

axi_matrax_01

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
583
0
01ADANALI
selam arkdaşlar ben bir siteye dosya koyacam ama

dosya boyutu 487 MB sizce hangi site bu kadar upload yapar bana yardımcı olursanız

önerilerinizi bekliyorum arkdaşlar acil siteye koymam gerek o dan arkadaşlar indirmesi lazım

yardımlarınızı bekliyorum

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
tmm arkadasım yuvarlak ıcıne aldığım yere 100mb yaz 5 parta bolcek hepsını ayrı ayrı upload edersınn...

yada Black-box ın verdiği siteyede upload edebilirsinn bolmeden linki verir...

karakral02

Katılımcı Üye
6 Tem 2007
812
0
dönülmez akşamın ufku
Evet yanlış duymadınız. Bu site Bi seferde 500 mb upload yapma imkanı sunuyor sanırım başka söze gerek yok.

Rapidshare'ın Papucu artık dama atılıyor hayırlı olsun

http://www.megaupload.com/

Hepinize hayırlı olsun

16rg.gif

28hw.gif

32ed.gif

41sw.gif

52oi.gif

Not: Upload sırasında yazdığınız mail adreslerine dosyayı download etmek için gereken web adreside mail olarak gidiyor.

kolay gelsın:yaho1:yaho1:yaho1

axi_matrax_01

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
583
0
01ADANALI
Evet yanlış duymadınız. Bu site Bi seferde 500 mb upload yapma imkanı sunuyor sanırım başka söze gerek yok.

Rapidshare'ın Papucu artık dama atılıyor hayırlı olsun

http://www.megaupload.com/

Hepinize hayırlı olsun

16rg.gif

28hw.gif

32ed.gif

41sw.gif

52oi.gif

Not: Upload sırasında yazdığınız mail adreslerine dosyayı download etmek için gereken web adreside mail olarak gidiyor.

kolay gelsın:yaho1:yaho1:yaho1

o ilk aşama nasıl giriliyor verdiğin resimde aşama 1 öyle görüntü çıkmadı üye olmak mı lazım

karakral02

Katılımcı Üye
6 Tem 2007
812
0
dönülmez akşamın ufku
upload sitesının resimde görünen şeklınde görsel olarak değişiklik olmuş çıkan ilk sayfada göz attan yukleyeceğın dosyayı seçıp gönder kısmına bı açılama yapıoruz trojan vıdeo yada herhanı bişey ve gönder butonuna basıyoruz yukleme aşaması
doğrulama işlemı
kalan tahm. süre
gecen süre
aktarım oranı ın bulunduğu upload sayfasına gececektır upload işlemı ınternet bağlantı hızınla orantılı olarak belli bir süre olacaktır işlem bitince linki verecektır selam ve dua ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.