Artık indirnek için beklemeye son

nisa bilyeli

Katılımcı Üye
rapidshare beklemekten sıkıldıysanız buyrun içeri.

mmriat.png

Download Direct 1.04

Download Direct kullanarak rapidshare.com sitesinden FREE user olarak beklemeden, iki dosya birden indirin.

Daha önce rapidden sınırsız download, beklemeden download gibi ümitlerle birçok program denedim. Ne var ki, hiç biri çalışmamıştı. Ama bu program beni oldukça şaşırttı. Bu mesajı yazarken downloadın büyük bi kısmı bitti bile...

Rapidshare derdinden yakınan arkadaşlar!
Sizde hemen bu programı indirin ve deneyin. Ve sizlerden bir ricam var: lütfen program hakkında yorum yazın. Programın gerçekten çalıştığını teyit edin.

LİNK YENİLENDİ FULL
https://tik.lat/qhOP5

Not:Crack yapamayan arkadaşlar ilk olarak programızı kuruyoruz kurduktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi programı kapatıyoruz daha sonra crack içindeki DLD dosyasını C:\Program Files\Download Direct içine yapıştırıyoruz.
raye6q.jpg

Program kullanımı ise tıkladımız linke free dedimiz zaman download direct açıp add diyoruz indireceğimiz link orda görünüyor tamam diyoruz daha sonra download diyerek indirme başlıyor Add dedğimiz zaman link gorunmuyor diyen arkadas linki oraya yapıştırarak indirme yapabilirler.Çalışmıyor diyenler Resime baksın.

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu 1053x669 ve Büyüklük 130KB.
2s7i0er.jpg

ŞUAN KULLANIYORUM HİÇ Bİ SORUN YAŞAMADIM

Son düzenleme:

ixir23

Yeni üye
4 Eki 2009
7
0
paylaşımın için saol :D az önce kurdum ve dendim çok iyi çalısıyo ben herkese tafsiye ederim.

matador55

Katılımcı Üye
25 Ağu 2009
571
0
Samsun
bu türde program cok bu da bir indirme araci. sadece rapid değil tüm indirme sitelerinde kullanılabiliyor. Şahsen ben Rapid Share Downloader ı kullanıyorum. Hem türkçe hem çok basit.

ottom

Üye
29 Şub 2008
148
0
Linkte bir sorun yok arkadaslar indirdim sorunsuzca simdide baslayalım artık downloadlara .. Ellerine saglık dostum ...

ottom

Üye
29 Şub 2008
148
0
Kardeşim sen varya süppersin walla 2 tane birden saniye bi
le sürmeden başladı download süpper yaaaaa .........

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
kardeş bu program işe yaramıyor...indirme hızı çok düşük..ama yinede paylaşım için sağol

Son düzenleme:

bozkurt135

Üye
5 Eki 2009
152
0
arkadaslar bende neden indirmio ki bu birinciyi indirio ama ikinciyi indirmio muhtemelen hatayı ben yapıorumdur ama ben de olmadı.emegıne saglık kardesım

ottom

Üye
29 Şub 2008
148
0
peki arkadaslar sizde de varmı yoksa sadece bende mi ilk 4-5 dosya normal indi ama daha sonraki dosyalrda arşiv bozuk hatası vermeye başladı .. yok sa siz heyecan ile benim gibi sıraya koyup tamam indiriyor diyip te arşive bakmadınızmı ben ööle yaptım :D:D:D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.