Astral Seyahat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'pump

Junior Hunter
9 Ara 2022
1,329
2,840
Ağ Kablolarında Geziyor
Bende bu tarz tüm konuların meraklısı olan birisiyim özellikle de astral seyahat'ın.
Bunun hakkında bir eski anım var bir de bu bir kaç ay öncesi'nin.

Ben baya araştırdım yöntemlerini izledim , koyuldum yatağa, deniyeyim dedim, 15dk belki kaldım yatakta sonra zaten uyuya kalmışım😆

2. Olay biraz da bilgili şekilde yaptım
Bi 15dk sonra vücudum her yeri karıncalanmaya ve uyuşmaya başladı kalbim küt küt atmaya başladı biraz korktum bian geri kalktım kabustan uyanır gibi.

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,610
1,333
🔱
Netliği kesin olmayan ve üzerinde yapılan çalışmalar çoğunlukla bilimsellikten uzak olan bir konu astral seyahat, yapıyorum diyene de şüpheyle yaklaşılır valla mental sağlıktan şüphe ettirir adımın
doğru söylüyorsun,pekii bunu eşzamanlı olarak yapmamız...Neyse bu konu tartışmaya kapalı.yaşayan yaşamıştır açıklanamaz bile...

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,908
868
Eskiden açılması saçma bulduğum bu gibi ve benzeri (Daha bilgilendiriciler de mevcut) konuları sevmeye başladım.

Bundan daha güzel bir oltalama olmaz ki. Hem kendim de yapmıyorum. Konuları açan şahısların bilinçli veya bilinçsiz yaptıklarını bilmiyoruz. Atılan yorumlarında oltalama olup olmadığını da bilmiyoruz. Sadece oltalanmış olanları attıkları yorumlar sayesinde kesin olarak biliyoruz... ( Bir çoğumuz farkında olmadan bu hataya halen düşüyor, kendim de dahil)

Bildiğin pasif kalıyorsun ve verilere ulaşıyorsun.

Hiç bir gayret göstermeden, sahışların en yasak fantazilerine, emellerine, hedeflerine, arzularına, karekter özelliklerinin detaylarına ve daha bir çok bilgiye erişim sağlama imkanı. Bu konu için bire bir geçerli olmayabilir. Farklı Off Topic konularında yeteri kadar mevcut.

Ip adresimizi birilerınden saklamaya çalışırken, bu gibi bilgileri koşa koşa paylaşmak ne derece doğrudur bunu herkes elbette de kendi bilmeli.

Neticede bu gibi bilgiler, siber güvenlik alanında altın değerinde olan şeyler :)

Şöyle bir geriye bakarsak, acaba bugüne kadar paylaştığımız hangi yorumları paylaşmak istemezdik? Yorumları sildik bitti gitti, diye bir olay da yok. Neticede sanal ortam. Bunu zaten biliyoruz.

Bu gibi veri kayıplarımızı ileriki paylaşımlarımızda engellemek halen mümkün.

Saygılar..

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,610
1,333
🔱
Eskiden açılması saçma bulduğum bu gibi ve benzeri (Daha bilgilendiriciler de mevcut) konuları sevmeye başladım.

Bundan daha güzel bir oltalama olmaz ki. Hem kendim de yapmıyorum. Konuları açan şahısların bilinçli veya bilinçsiz yaptıklarını bilmiyoruz. Atılan yorumlarında oltalama olup olmadığını da bilmiyoruz. Sadece oltalanmış olanları attıkları yorumlar sayesinde kesin olarak biliyoruz... ( Bir çoğumuz farkında olmadan bu hataya halen düşüyor, kendim de dahil)

Bildiğin pasif kalıyorsun ve verilere ulaşıyorsun.

Hiç bir gayret göstermeden, sahışların en yasak fantazilerine, emellerine, hedeflerine, arzularına, karekter özelliklerinin detaylarına ve daha bir çok bilgiye erişim sağlama imkanı. Bu konu için bire bir geçerli olmayabilir. Farklı Off Topic konularında yeteri kadar mevcut.

Ip adresimizi birilerınden saklamaya çalışırken, bu gibi bilgileri koşa koşa paylaşmak ne derece doğrudur bunu herkes elbette de kendi bilmeli.

Neticede bu gibi bilgiler, siber güvenlik alanında altın değerinde olan şeyler :)

Şöyle bir geriye bakarsak, acaba bugüne kadar paylaştığımız hangi yorumları paylaşmak istemezdik? Yorumları sildik bitti gitti, diye bir olay da yok. Neticede sanal ortam. Bunu zaten biliyoruz.

Bu gibi veri kayıplarımızı ileriki paylaşımlarımızda engellemek halen mümkün.

Saygılar..
saygılar

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
Eğer gerçekten astral seyahat yaptığını idda eden varsa buraya veya yaşadığı il sınırı içerisindeki muadillerine gitmesini tavsiye ederim.
LjU1coN.png

Uyku halindeyken farklı evrenlere geçiş yapma, ruhun bedenden ayrılması, ve benzeri olaylar yalandır. Bütün herşey kafatasının içindeki yassı, biyolojik nesne üzerinde gerçekleşir. Beyinin yaptığı görevi, doğa üstü durumlara atfederek onu küçümsemeyin.
Ateizsin diye her şeyi de yalanlamana gerek yok.

Elhamdülillah.

Maşallah.

Sonunuz gelecek 😡

(!)

Zoptik

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,137
1,020
Midgard
Eğer gerçekten astral seyahat yaptığını idda eden varsa buraya veya yaşadığı il sınırı içerisindeki muadillerine gitmesini tavsiye ederim.
LjU1coN.png

Uyku halindeyken farklı evrenlere geçiş yapma, ruhun bedenden ayrılması, ve benzeri olaylar yalandır. Bütün herşey kafatasının içindeki yassı, biyolojik nesne üzerinde gerçekleşir. Beyinin yaptığı görevi, doğa üstü durumlara atfederek onu küçümsemeyin.
Ya öyle değilse? Tarih iradi ve irade dışı birçok olaya tanıklık etmiştir.. Siz bence gerçeği kısırlaştırıyorsunuz.. Oysa gerçek öyle çeşitli ki... 👍🏻

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,219
1,206
Amsterdam
Ateizsin diye her şeyi de yalanlamana gerek yok.

Elhamdülillah.

Maşallah.

Sonunuz gelecek 😡

(!)
İlk defa bir konuda sana katılıyorum.Dünyanın sonu falan mı acaba? 🤣
Kardeşlerim, belli ki yaşınız küçük :) Bu konunun islamla veya ateizimle bir alakası yok. Bu tamamen mistisizm ve islam inancında günah. Neye inandığınızı bilmiyor musunuz? :D

Ya öyle değilse? Tarih iradi ve irade dışı birçok olaya tanıklık etmiştir.. Siz bence gerçeği kısırlaştırıyorsunuz.. Oysa gerçek öyle çeşitli ki... 👍🏻
Konu hakkında defalarca araştırma yapıldı. Astral seyahat yaptığını idda eden onlarca denek hiçbir doğru sonuç veremedi. Gerçeği de kısırlaştırmıyorum :) Gerçek dediğimiz durum kanıtlandığı sürece gerçektir. Eğer altı doldurulabilir bir şekilde nöroloji konuşacaksak, gerçekleri konuşmaya hazırım. Konu ile ilgili tarafıma kanıt niteliğinde bir akademik makale iletirseniz, sizlere şapka çıkartır ve yaptığım saygısızlıktan dolayı özür dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.