ATATÜRK'e armağan olsun

k@tre

Yeni üye
27 Mar 2008
12
0
http://www.cyberfatal.com/deface_mirror/?id=8754

üyeler o ahlaksız reklamı görmüyor diyenlere sormak istiyorum ben bilgisayarımı açıp girmek istedigim hergün görüyorum bu reklamı.günde bir defa görmekde yetiyor zaten bu reklamın ahlaksız bir reklam olduğunu anlamamıza.günde bir dewfa görmek bu reklamın ahlaksız bir reklam olduğunu göz ardı etmemizimi sağlayacak.birde lütfen konularımı silmeyin.eger foruma ters bir sdurum varsa yazarmısınız bu açtığım konunun ne gibi bir ters yanı var?kime hakaret ediyorum kime ahlaksızlık ediyorum.eger ahlaksızlık karşısında susmaksa sizin saçma sapan konular açmayın demenizdeki maksadınız.ben ancak atamın gösterdigi çizgide yürürüm bir başkalarının yönlendirmesiyle yürümem.benim milli degerlerime ter bir konuysa asla susmam hiç kimsede susturamaz.susturmaya çalışan kişininde milliyetçiliginden ve atatürkçü düşüncesinden endişe ederim

ByCrauSeRs

Kıdemli Üye
22 Eyl 2007
2,641
9
THT KaLıcı KonutLarı
biz hiçbir zaman Atatürk'ün izinden çıkmadık bunu kafana sok ! foruma qiriş yapmadan önce beni hatırLa de bidaha çıkmaz rekLamLar! bu 2 oLuyor bu konuda siLinecek.. çok istiyorsan başka yere qidersin..

k@tre

Yeni üye
27 Mar 2008
12
0
biz hiçbir zaman Atatürk'ün izinden çıkmadık bunu kafana sok ! foruma qiriş yapmadan önce beni hatırLa de bidaha çıkmaz rekLamLar! bu 2 oLuyor bu konuda siLinecek.. çok istiyorsan başka yere qidersin..

öncelikle şunu söyleyeyim o reklamı sadece ben görüyor olsaydım hiç sorun degildi.çünkü ben o reklamın içerigine dahi baktım açıkça yazayım yatak vipin reklamı var orada ve oraya üye olanlar yatak arkadaşı arıyorlar hemde para ödeyerek gold üyelik yaparak.sorulan soruları dahi inceledim.isterseniz onlarıda buraya açıkça yazayım diyecegim ama yazmaktan ar duyarım.benim endişem diger üyeler ve TÜRK insanı içindir yani gençlerimizi çindir.egerki alhaksızlara destek vermekse ATATÜRK'ün yolundan gitmek o zaman size hak vereyim ve yoldan sapmadığınızı kaubl edeyim.ama ben ama 33 yaşıma kadar hayatım ATATÜRK ile geçmiştir herşeyini bilirim böyle ahlaksızlığı destekleyici tek yazısını göremedim.ya bende bir yanlışlık var yada sizin düşüncenizde bir yanlışlık var.

"BEN SPORCUNUN ZEKİ,ÇEVİK AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM"

bu söz size bir şey ifade ediyormu acaba?

şimdi diyorsanızki o ahlaksızlara destek vermek zorundayız yoksa server parasını veremeyecegiz.o zaman açıkça yazacaksınız bizler ahlaksızlara destek vermek zorundayız diyeceksiniz ve çıkıpta burda biz atamızın yolundan sapmadık diye kahramanlık yapmayacaksınız.ben aynı sözümü tekrarlayacağım.madem ahlaksızları desteklemek zorundasınız o zaman bari bu ahlaksızlığa şehidlerimizi ve atamızı bulaştırmayın silin şehidlerimizle ilgili bölümleri ve atamızla ilgili bölümleri. ki o zaman insanlarımız anlasın sitenizin içerigi nedir kimlere destek veriyorsunuz.

birde benim anlamadığım bir şey hem yatak vip gibi ahlaksız bir sitenin reklamını alıyorsunuz gençlere yatak arkadaşı aratıyorsunuz.hemde kalkıp adult içerikli sitelere işndex attık diye naralar atıyorsunuz ! peki sorarım size diger adult içerikli sitelerin tek suçu sizin siteye rkelam vermemelerimi?onlarda sitenize reklam verirse index atmayacakmısınız?

madem reklam almanız şart o zaman milli degerlerimize örfümüze ahlaki yapımıza dini inanışımıza ters olan reklamları almayın. yada kapatın siteyi inanın o reklamın orda durmasından daha hayırlıdır.çünkü o reklamı orada görüpte o yatak vipe üye olacak olup daha sonra başına kötü bir şey gelecek olan tek bir gencimizin vebalini ödeyemezsiniz.bir siteniz deigl bin siteniz olsa ödeyemezsiniz.

ninelerimiz,dedelerimiz çanakkale sırtlarında sizler ahlaksızlara yatak arkadaşı aratanlara destek vermeniz içinmi savaştı?o ahlaksızları beslemeniz içinmi cepheye yalın ayak cephane taşıdı? beslemiyoruz diyenlere sadece acı acı bakarım.çünkü adamlar sizlere verdikleri reklam sayesinde gold üyeler kazanıyorlar ayda bilmem kaç ytl ye.

gelelim begenmiyorsan başka siteye lafınıza.eger bu site 7yabancı bir ülkeye ait olsaydı hiç umursamaz ne halleri varsa görsünler derdim.ama eger site türk sitesi üyeleride türk ise ben gençligin zarar görmemesi için sonuna kadar kalırım bunu demeye ne sizin nede bir başkasının hakkı var.çünkü ben zaten bu işten ekmegimi kazanıyorum eger bir gün sizde benim gibi bir egitimci olursanız ögrencilerinizin atacağı en küçük yanlış adımı bile önceden hissedip önlemini alma yolunu seçeceksinizdir bunu asla unutmayın

k@tre

Yeni üye
27 Mar 2008
12
0
aynen Ya gidersin Yada Kalırsın sn bilirsin ancak

bana böyle cevaplar yazmayınız.benim gidip gitmememe siz karar veremezsiniz.sadece yukardaki sorularıma cevap istiyorum sizlerden?ayrıca sizin üstünüzde mesaj yazana cevap vereyim beni etkiliyor diye bir mesaj yazmadım.beni asla etkilemez çünkü ben bir egitimciyim.sayısız ögrencim var ben sadece onların etkilenmelerinden endişe ediyorum.ve şunuda ifade edeyim ATATÜRK'ün yolundan gidiyoruz diyorsunuz.ATATÜRK'ün baş ögretmen olduğunu bilmiyormusunuzda bir ögretmene bu tür hitaplarda bulunuyorsunuz?bu ancak sizin seviyenizi gösterir.yukarda yazdıklarımı tekrarlamaktan bıktım ve halen sizlerden doğru dürüst bir cevap alamadım.tek verdiginiz cevap;begenmiyorsan çek git!

gitmeyecegim bunu böyle biliniz.yine yazıyorum ya ATATÜRK bölümünü ve şehidlerimizin bölümünü kaldırın yada o ahlaksız yatak vipin reklamını kaldırın.şimdilik sadece egitimci olmamdan dolayı üstüme düşen görev itibarıyla sizlere doğruyu anlatmaya çalışıyorum.ama yok biz ısrarlıyız böyle ahlaksızlara destek verecegiz ve gençlerin onların tuzaklarına düşmelerine göz yumacağız diyorsanız gerekirse tüm ögrencilerimi,ögretmenleri,velileri hatta milli egitim bakanlığını göreve çağıracağım.şu rezalete son vermeniz için.unutmadan yaşlarınıza baktım genelde 18 yaş altı.bir defa o tür reklamların +18 olması gerekmiyormu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.