Atatürkün En sevdiği şeyler

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir

Şarkılar:

-Kırmızı Gülün Âli Var​

-Yanık Ömer​

-Çökertmeden Çıktımda Halilim​

-Ata Barı​

Çiçek:

-Atatürk, insana ve doğaya büyük önem verir ve severdi. Çiçekler arasında ise en çok kasımpatıları beğenirdi.

Sevdiği Yemekler:

-Etli kuru fasulye

-Pilav yemeği

-Etli bamya

Sevdiği Kitaplar:

-Çalıkuşu – Reşat Nuri Güntekin

-Beyaz Zambaklar Ülkesinde – GrigoryPetrov​

-Toplum Sözleşmesi – Jean Jacques Rousseau​

-Türkçülüğün Esasları – Ziya Gökalp​

-Umarım beğenirsiniz Forumda bir çok konuya değindim bu konuya değinmediğimi görünce Atamızı anmak istedim​

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.

Şarkılar:

-Kırmızı Gülün Âli Var​

-Yanık Ömer​

-Çökertmeden Çıktımda Halilim​

-Ata Barı​

Çiçek:

-Atatürk, insana ve doğaya büyük önem verir ve severdi. Çiçekler arasında ise en çok kasımpatıları beğenirdi.

Sevdiği Yemekler:

-Etli kuru fasulye

-Pilav yemeği

-Etli bamya

Sevdiği Kitaplar:

-Çalıkuşu – Reşat Nuri Güntekin

-Beyaz Zambaklar Ülkesinde – GrigoryPetrov​

-Toplum Sözleşmesi – Jean Jacques Rousseau​

-Türkçülüğün Esasları – Ziya Gökalp​

-Umarım beğenirsiniz Forumda bir çok konuya değindim bu konuya değinmediğimi görünce Atamızı anmak istedim​

Elinize Sağlık 🇹🇷

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.