Atiye 2.sezon 2.Bölüm subliminal mesaj!

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
229
Loxcey Sixs

Senin dediğin şey sübliminal mesaj olmuyor. O taşın üzerindeki resmi koyma sebebleri netflix'in senaryoyu kabul etmesini sağlamak :D Görsel sübliminal mesajlar öyle yapılmaz.
Görsel sübliminal mesaj üretmek için 25fps'lik bir video çekersin ve bunu 1 frame'e kadar küçültebileceğin bir programla açarsın. Tavsiyem after effects. Sonra videonun 25.frame'ine gelirsin ve eklemek istediğin şeyleri "GÖRÜNTÜYEGÖMEREK" yerleştirirsin. Mesela tam 25.frame de bir patlama senaryosu hazırlarsın ve bu flash patlamalarını 25.frame'e alıp flashın içine yazı resim vb. elemanları koyarsın. Ama öyle bir yazı koydum yada resim koydum öyle olmuyor. Yapman gereken film veya videonun başından beri izleyicinin bilinçaltının videoyu beyin gibi kabullendirmektir. Yani YAPMALISIN değil YAPMALIYIM gibisinden sübliminal mesajlar kullanman gerekiyor. Ama buna da hazırlaman gerek. Uzun bir konu :))

Son düzenleme:

lyxG

Üye
15 Ocak 2019
241
26
Kanka ben ilzlesemde birşey olmuyor ? amaç ilgi o kazma konularına gelecek olursak öyle amforalar varki M.Ö :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.