Auto Clicker Makro Programı //Detaylı-Resimli Anlatım\\

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
JgIxQZ.gif

Merhabalar değerli TürkHackTeam üyeleri, bu konumda çalışan bir makro clicker buldum ve sizlere bunu paylaşmak istedim. Konuyu olabildiğince açıklayıcı ve güzel yapmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. İyi okumalar dilerim.

4dKDtQ.png

Konu İçeriği

» Auto Clicker Hakkında Genel Bilgilendirme

» Auto Clicker Nedir

» Auto Clicker'ı Kullanmak İçin Nelere İhtiyacım Var

» Bu Programı Nasıl Kurarım

» Bu Programı Nasıl Kullanırım

» İndirme Linkleri ve Virüs Total

4dKDtQ.png

Auto Clicker Hakkında Genel Bilgilendirme

Bu programla yapılan herhangi bir davranıştan ben yada TürkHackTeam sorumlu değildir. Öğrenme ve bilgi amaçlıdır. Aynı zamanda bu program bana ait değildir, alıntdır. Tekrardan iyi okumalar dilerim.

6Qekkv8.jpeg

Auto Clicker Nedir

Auto Clicker, adı üstünde belirlediğiniz bir noktaya otomatik olarak tıklamanızı sağlar. Özellikle bazı oyunlarda olabildiğince işe yarayan ve bazı kişiler tarafından "hile" olarak adlandırılan bu program, aynı zamanda nadir de olsa farklı işlevlerle de kullanılabilir.

OqTAtmQ.png

Auto Clicker'ı Kullanmak İçin Nelere İhtiyacım Var

Aslına bakarsanız söz konusu bu programı kullanmak için ihtiyacınız olan çok az şey var. Bunlar bir klavye ve windows işletim sistemi. Yani aslına bakarsanız söz konusu bu gereksinimler muhtemelen bilgisayarı olan hepimizde olacağı için aslında hiç bir şeye gerek yoktur.

THRHLp6.jpg

Bu Programı Nasıl Kurarım

Bu programı kurmak için altta verdiğim indirme linklerine gidip, söz konusu programı indirmeniz yeterlidir. Resimde Dosya TC üzerinde örnek vereceğim ama Yandex Disk ile de hemen hemen aynıdır.

eWAneAA.png

Bu Programı Nasıl Kullanırım

Evet, bu bölümün aslına konu içinde en önemli ve merak edilen bölüm olduğunu düşünüyorum. Öncelikle indirdiğiniz dosyayı çalıştırıyorsunuz ve program basit bir görünümle açılıyor. Ardından isterseniz programımızın ne kadar çalışması istediğimizi ayarlayalım. Ben örnekte bunu on dakika olarak seçiyorum. Ardından belirlediğimiz tuşa her tıkladığımızda programın oraya ne kadar tıklayacağını ayarlayalım. Ben örnekte bunu on beş click yaptım. Bu adımdan sonra ise programa tıklatacağımız yeri ayarlamamız gerekmekte. Bunuda Pick ******** bölümünden ayarlıyoruz ve son olarak ise isteğe bağlı klavyede hangi tuşa tıkladığımızda programın çalışması istediğini ayarlıyoruz. Bunuda Hotkey Settings bölümünden ayarlıyoruz. Ben bunu örnekte Z tuşu olarak belirledim ancak siz bunu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

cH1J9rz.png

İndirme Linkleri ve Virüs Total

Dosya TC

Yandex Disk

Virüs Total(2/68)

Kybg7Hy.png

Konu Sonu ve Kapanış

Konumuzun sonuna geldik arkadaşlar, Auto Clicker programı nasıl kullanılacağını umarım iyi anlamışsınızdır. Konu hakkında anlamadığınız yada takıldığınız herhangi bir konuda bunu belirtirseniz size olabildiğince yardımcı olmaya çalışırım. Umarım yararlı olmuştur. Farklı bir konuda görüşmek üzere. Hoşça kalın.

eHld9l.png

NPMwmY.gif

İYİ FORUMLAR DİLERİM
NPMwmY.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.