AutoPlay Media Studio Saat Yapmak

RageUnseen

Kıdemli Moderatör
29 Ağu 2015
6,766
55
İstanbul
zpvRr9ZcY3dB5NqmhTizY5BZQyXSw1Kiq0rbgkzmxewQQjID_3rXx5at3MAdFcNL9EooqkaUIzWXCGqvAjGaCyol2TmkcJwCgB9UA3Ed0-2wdTwhvEVjD2yFB3yOIs2nQewHnA


Önce AMS programında bir label tıklayarak açıyoruz. Labele tıkayınca açılan menüde resimdeki gibi Attributes yazan yere tıkla ve Object name yazan yere Label_Time yazıyoruz.

labetl_time-jpg.28377


Sonra sağ tıkla açılan sayfanın en üstünde properties yazan yere tıkla.

4013-jpg.28378


Açılan sayfadan scripte gel ve ON SHOW yazan yere aşağıdaki kodları yapıştır.

Kod:
sPCtime = System.GetTime(TIME_FMT_MIL)
Label.SetText("Label_Time", sPCtime)
Page.StartTimer(1000);

on-show-jpg.28379


Daha sonra yine aynı yerden On Timer yazan yere tıkla ve aşağıdaki kodları yazınız.

Kod:
sPCtime = System.GetTime(TIME_FMT_MIL);
Label.SetText("Label_Time", sPCtime);

ontimer-jpg.28380APZ Linki

Alıntıdır​
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.