Ava Giderken Avlanmak

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
Şu ana kadar hep , karşı tarafı hack ’ lemeyi düşündük bazı hayaller, kurduk fakat hiç bi zaman ters sonucları , da hesaba katmadık . Fakat unutmamamız gereken bi unsur vardı , karşı hedef bizim onu düşürmek istediğimiz oyunu anlayıp fakat , saf ayanada yatabilir. Sonucda bizim özenle sabırla hedefe uyguladımız çalışma özenle ve düzenle ilerlediğimizi , zannederken, aksine herşey tam tersi gidiyoda olabilir .
Bu durum çok zor ve karmaşık bi durumdur , sonucda akıl akıl ’ dan
üstün olabiliyo , Açıkcası bu konuda çözüm üretmek bir hayli zor.
Fikrimce saf ayağına yatıp , güven sağlama yoluna gidilebilir buna örnek vercek olursak , biraz zaman geçmesini sağlamak yada , gerçekten inandırıcı yalanlar sölene bilir yalan öle bi yalan olmalıki, sölediğin yalana kendin bile inanman gerekir.

Ayrıca hafızanıda güçlü tutman gerekir , karşına çıkabilir o yüzden
hedef ne olursa olsun , amaç ne olursa olsun yaptığımız işe önce
inanmak sonra emek vermektir. Emek olmadan , yemek olmaz.

Ve son olarak kısa bir örnekle ve ilk başlarda başıma gelen benzer, bir olayla sonuclandırıcam.
Msn ’ de kötü olduğuna inandığım sevmediğim bi şahıs vardı ,
fakat ona düşmanın yüzüne gülümse . Taktiğiyle yanaştım , fakat sabırsız ve acemiydim.
Karşı tarafa güven sağlamadan sabretmeden ’ ratla oluşturduğumserver ’ ı çift tıklaması halinde sağ alt köşede , baloncuk belircekti, doğal olarak amacımıza ulaşmış olucaktık.
Karşı şahsa elimde msn patlatma programı var , ücretli satıyorum
fakat sen tanıdıksın , istiyosan atim dedim ve karşı taraf amacımı
anladı fakat , oyunu sürdürmek ve kendi kazdığım kuyuya düşürmek için , saf ayağına yattı ve dosyayı kabul etti .

Hal böle olunca , tabi içimde sevindim ve amaca ulaştığımı sandım! dosya aktarımı tamamlandı . Sona yaklaştım derken sağ köşede baloncuk belirmedi , sinirlendim ama bi yandanda ha tıklar ha tıklicak diye saatlerce bekledim , fakat bi türlü çift tıklamadı .
Ve Sabrımı kontrol edemeyerek aceleci davrandım ve yazdım , açdınmı programı denesene dedim , fakat şöle bi yanıt geldi , denemediğimi nerden biliyosun . Sana bişey sölimi kendi kazdığın kuruya , kendin düştün seni siliyorum dedi ve sildi .
Tam oldu derken tam herşey , yolunda derken herşey tersine döndü belki zamana bırakıp , daha profesyönelce bir oyunla iyi bi sonuc alabilirdik. Sonuc olarak ava giderken avlandık sonuc başarısız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.