Aylık : E-Dergi 11.Sayısı ÇIKTI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska
Şimdi okudum.Vallahi çok beğendim.Sayfa sayısı bana göre hala az :) Elbette siz de elinizden geleni yapıyorsunuz.Öncelikle yeni katılmasına rağmen çok emekler sarfetmiş olduğunu duyduğum RelaD hocamı ve tüm Dergi Tayfasını tekrar tebrik ediyorum. :)

csrx4

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
669
1
Mars
1. sayfayı üdy dekiler doldurmuş :d
daha 10 u okuyamadım :d
bir eklentimi indrimke gerekiyor ? ne o ? bakamıyorum ?

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Henüz okumaya fırsatım olmadı ama eminim ki mükemmel olmuştur bir fikrim var forumda bici diye bir arkadas var ve cok iyi karikatür çiziyor bence o dijital platforma atlayıp sizlere kapağı Çizmeli yani çoğu dergilerde kapakları ciziyorlar vs çok daha iyi oluyor veya 1 sayfayi karikatür e ayırabilirsiniz :) ellerinize sağlık.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
Elinize kolunuza emeğinize sağlık çok güzel olmuş yine her zamanki gibi

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,117
31
-
Cidden grafik konusunda çok iyi tam dergi havasını alıyor.
Bir şey dikkatimi çekti Mr. Robot bölümünde 3. paragrafı kasıtlı mı yaptınız sanırım spoiler vermemek için yapılmış :)

Birde linkdeki sayfa başlığı sayının 10 olduğunu söylüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.