Az daha ivy bndeydi kafayı yicem xS

DinerLand

Katılımcı Üye
28 Ara 2007
837
7
Hotan
Eğer ordaki _DaSaMaThAs_ ın pk olduunu görseydim ivy bnmdi xD ilk defa bukdr yaklaşmışken ellerimden kaydı gitti xD.. Arkadaki 64+ wizardı bu adam kesmiş xD..Heyecandan direk ivy ye daldım ...ivy _DaSaMaThAs_ ın oldu :(.. :(

sro2009012712523037du7.jpg

HackedByLevent

Yeni üye
22 Mar 2009
40
0
çok kasıyorsun illa kescem kescem diye yırtınıyosan haftasonu saatini 4 e kur.(gece)
kal çaktırmadan pcye geç annen baban çakması
Git tg ivy vs.
bul çek taaa en köşeye
kes

bak mesela 32 lvl chin bowla tgyi kestim saat 4de
20 dk sürdü
millet sanıyor oyun hatası tg spawn olmadı
en sonunda kestim
Globalden küfürler yagıyor tabi ben o sıra kahkalar atıyorum sonra annem uyandı:S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.