Azerbaycan Özel Kuvvetleri

29 Ara 2022
56
39
Azerbaycan Özel Kuvvetleri Azerbaycan Cumhuriyeti'nin askeri birliğidir. Nisan 1999'da Milli Savunma Bakanlığı'na bağlı olarak kurulmuştur. Komutanı Korgeneral Hikmet Mirzayev'dir. Azerbaycan özel kuvvetleri genellikle Türkiye ve Pakistan'daki askeri akademilerde eğitim görmektedir. 500 adaydan 30'u "Bordo Bereliler" sertifikası almaya hak kazanıyor. Harbiyelilere günlerce aç kalsalar bile hayatta kalmaları ve görevlerini yerine getirmeleri öğretilir. Kurbağa ve yılan gibi buldukları her şeyi yemeleri öğretilir. Ayrıca ateşli silahlar ve patlayıcılar da dahil olmak üzere silah eğitimi alıyorlar. Subaylar teğmen rütbesi altında çalışırlar.

Tim'in takma adı yashma 052'dir.

İçerir: Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri

Slogan:Sadakatim onurumdur

Sayı Gizli tutulur

Savaşlar: KFOR Irak savaşı, Afganistan savaşı, Birinci Karabağ savaşı, Çaylı savaşı Nisan savaşları, Vatan savaşı

Bu time kabul edilmek için mutlaka askere gitmelisiniz. Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra gönüllü olarak bu time başvurabilir ve kabul edilebilrisiniz. Bu timin eğitimi 6 aydır.

General xx Hack hk

Katılımcı Üye
13 Ocak 2023
393
75
BILMEMKI KONUM.DDD
Azerbaycan Özel Kuvvetleri Azerbaycan Cumhuriyeti'nin askeri birliğidir. Nisan 1999'da Milli Savunma Bakanlığı'na bağlı olarak kurulmuştur. Komutanı Korgeneral Hikmet Mirzayev'dir. Azerbaycan özel kuvvetleri genellikle Türkiye ve Pakistan'daki askeri akademilerde eğitim görmektedir. 500 adaydan 30'u "Bordo Bereliler" sertifikası almaya hak kazanıyor. Harbiyelilere günlerce aç kalsalar bile hayatta kalmaları ve görevlerini yerine getirmeleri öğretilir. Kurbağa ve yılan gibi buldukları her şeyi yemeleri öğretilir. Ayrıca ateşli silahlar ve patlayıcılar da dahil olmak üzere silah eğitimi alıyorlar. Subaylar teğmen rütbesi altında çalışırlar.

Tim'in takma adı yashma 052'dir.

İçerir: Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri

Slogan:Sadakatim onurumdur

Sayı Gizli tutulur

Savaşlar: KFOR Irak savaşı, Afganistan savaşı, Birinci Karabağ savaşı, Çaylı savaşı Nisan savaşları, Vatan savaşı

Bu time kabul edilmek için mutlaka askere gitmelisiniz. Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra gönüllü olarak bu time başvurabilir ve kabul edilebilrisiniz. Bu timin eğitimi 6 aydır.
eline saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.