Bağlantıyı Sürdürülebilir Hale Nasıl Getiririm?

N0IR

Yeni üye
29 Haz 2021
1
0
18
Merhaba msfvenom ile android telefonlar için oluşturduğumuz trojanları nasıl sürdürüle bilir hale nasıl getiririz. Bir kere bağlandıktan sonra trojanın telefon açılıp kapandığında ve ya internet kapatılıp açıldığında tekrardan otomatik olarak bağlanmasını sağlaya bilirmiyiz acaba ?

Not: İyi bir amaç için soruyorum.

Yardımcı olmaya çalışacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
 

ancients123

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
892
61
internet sunucun üzerinden port aç ve açık olup olmadıgın kontrol et ondan sonra baska bı telefon ve ya neye atıcaksan atıp kontrol et
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.