bakarmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByGonzales

Yeni üye
4 Nis 2008
5
0
Ben grubunuza katilmak isityorum fakat ben hack timleini göremedim Nerde acaba Birde bana birsi ulaşabilirmi msn adresimden [email protected] burdan birsi bana ulaşabilirse sevinirim

comodore

Uzman üye
6 Mar 2007
1,660
9
Kayıp Kent
ben yönetici değilim ama tim-e katılabilmen için forumda paylaşım yapman ve iyiderecede pc'den anlaman gerekir
bunlurın hersini turkhackteam.org'ta bulabilirsin

mcmontre

Yeni üye
7 Nis 2008
19
0
Moskova/москва
Sitemıze Profesyonel derecede İngilizce,Almanca ve de Fransızca Bilen görevliler alınacaktır.Dil takımına Dahil olmak isteyen üyelerımiz.3333 Nickli kullanıcıya özel mesaj ile başvuru yapabilirler.

Şartlarımız.
-Prosofyonel derecede en az bır yabancı dil ''lisan'' bilmek. -Turkhackteam den daha önce uzaklastırılmamıs olmak. -Görevli alınırken,Turkhackteam'ın uygulayacagı dil sınavını geçmek.
-
Forum içindeki hal ve duruşunun TurkHackTeam e yaraşır ve TurkHackTeam i en iyi seviyede temsil edecek düzeyde olması,
Ad Soyad:

Online Süresi:

Öğrenim Durumunuz:

İkamet Yeriniz:

Size Ulaşabileceğimiz Msn veya Mail Adresi:

İlgilendiğiniz Dil:

Seçtiğiniz Dil Hakkında Eğitim Durumunuz ? Eğitimi Nerde Aldınız vs.?

THT hakkında düşünceleriniz?

Kendinizi Kısaca Tanıtınuz:

Başvurunuz incelemeye alıp onaylandığında TurkHackTeam Yönetiminin Size Uygulayacaği Bir Test İle Denendikten Sonra. TurkHackTeam de Dil Takımı rütbesi alıp TurkHackTeam adına döküman çevirisi, takım elemanlarına operasyonlarda yardım, yabancı sitelerden bilgi toplama gibi stratejik görevlerde bulunacaksınız.

Alımlar Kadrolar Dolana Kadar Gerçekleştirilecekti

İyi güzelde Rusça aranmıyor.Ne yapalım bizde bekleriz.Tüm yönetim kadrolarındaki arkadaşlara yaptıkları işlerinde başarılar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.