banner tasarım Hediyesi

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,620
3,368
Россия
Herkese Selam Olsunn Bu Gecenin De Hediyesi
@ᵖᵘʳᵖᵒˢᵉˡᵉˢˢ şefime hediye etmek istedim

İmzasız Calışma

85EUH6.png

İmzalı Calışma

Lo6u-Vj9.png

Not Biraz Uzaya Gezmeye Cıktım Bu Calışma Aklıma Geldi :)
İyi Günlerde Kullanmanı Dilerim
Şefim
:)

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,452
629
Seri seri tasarım paylaşmaktansa düzgün bir tasarım paylaşmanı tavsiye ederim. Ne yazık ki çok amatörce gözüküyor. Youtube'dan eğitim izleyerek daha iyi işler çıkarabilirsin. Başarılar.

'Syera

Basın&Medya Ekibi Kıdemli

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,202
2,359
👀 kör oldum çok güzel keşke benim olsa. Yada biri bana yapsa. 🤔

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,620
3,368
Россия
Rengarenk ve muazzam birşey 😍😍 bende isterim ha haberin olsun 😁
teşekkürler şefim

Eline sağlık Muammer.
teşekkür ederim abi :)

Eline sağlık dostum.
teşekkür ederimm

saol devrem

Eline sağlık :) zamanla daha çok gelişir ve daha güzel işler çıkartabilirsin yani başlayan birine göre gayet güzel :)
teşekkürler şefim :)

👀 kör oldum çok güzel keşke benim olsa. Yada biri bana yapsa. 🤔
emege hic değilse amatörce demeydi iyiydi :) şefiim ben biraz üzüldügüm icin cümleyi revize ettim neyseee olan oldi yolumuza bakalım teşekkürler yaparım tabi sıkıntı degil şefim :) cümle revize edilmiştir...kalp kırdıysam özür dileklerimi şükranlarımı sunarım iyi günler :)

Son düzenleme:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,452
629
teşekkürler şefim

teşekkür ederim abi :)

teşekkür ederimm

saol devrem

teşekkürler şefim :)

bilemiyorum artık yapılan emege birsi amatörce diyince sanki kendilerini ilk başladıklarında profosyonelce başlamış sanki hic kimse kimsenin emegine veyahut yapılan emege karşı saygısızlıga karşı sessiz duramıyum bi insan bu söylemi diyorsa şefim ben onu allahu tealaya havale ediyorum yaparım tabi iste yeterki sıkıntı yok :) şefiim
Bende amatördüm, şu an şehrimin kralıyım. Eleştirmek saygısızlık değildir, eleştiriyi kaldıramıyorsan zaten tasarım yapmana gerek yok. Hatalarını söylemem zoruna gittiyse herkese açık alanda "tasarım" paylaşmayacaksın. Yaptığın çalışmanın dünya tasarım kategorisinde adı yok, o derece yani... Daha önce konularına eğitim videoları atıldı. İzleyip, öğrenip tasarım yapıp paylaşmak daha mantıklı gibi 🙃

İstek tasarım yapmak yasaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.