Başimdan Geçen 2 olay [cin]

muhammedse02

Uzman üye
19 Mar 2017
1,116
30
fake
Evimize birgece idi yazın uyuduk işte saat tahminenen
12'ye yakındı,sonra demir kapıdan ses geldi,yattığımız yerin kapısında sineklik çatçat etti aniden ayrica yanimizda 3 tane oda 2 tane normal oda biride banyo idi bende o gece hiç uyayamadım içimden "allahım beni koru,dua okuyodum diğer yandan "dedim bu sefer bişey olcak ha! sonra mutfağın kapısı açıldı! [kapı sesi geldi]sonra tabakların olduğu dolaba yöneldi çatçat sesi geldi,tabağı aldı ve tüpün üzerine indirdi çakmağı yaktı sonra tabagı tüpün ûzerinde dolandırdı,bi ara benim üzerimden bisey hızlıca geçti gözlerim kapalıydı , birde ev teli vardı menü tuşunu basınca sesj gelirya o odaya girdiler teli aldı hızlı tuş bastı ,sonra küçük kız kardeşim olduğu yer atladım ve sarılıp uyudum sonra sesler kesildi enson mutfagın kapısı kapandı.bu olay yazın olmuştu,
sırada olayımı anlatayım:dün gece arkadaşi gittim sonra 2 arkadaş geldi korkunç şeyler anlatıllar bende bilinen yanlış bilgi söyledim sonra eve gittim yine saat 12 yattım bu sefer bir tv izldik nenemle abim dizi izliyoduk birden elektrik kesildi sonra yattık ilk garip sesler geldi bi kalın değişik korkunç ses geldi kapı sesleri bende o onları düşünüyodum dua okudum.
Tamamen bu yazı bana aittir,olaylara uydurma deildir.

Son düzenleme:

muhammedse02

Uzman üye
19 Mar 2017
1,116
30
fake
Cevap

Arkadaş ayağa kalkıp bakmadım gözlerimi hiç açmadım seslerin hepsini kulaklarımla duydum

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Dostum öncelikle geçmiş olsun belki bu olaylar psikolojik olabilir bir doktora görünebilirsin yada bu tür durumlarda kendini yatıştırmayı dene çünkü ikinci olayda arkadaşların arasında geçen muhabbet belli elektriğin kesildiği saat belli tipik bir korku filmi senaryosu yaşamışsın o nedenle bu tür durumları hissettiğin an sakinleşmeye çalış derin nefes al geçer bilinç altının sana karşı oyunlarıdır diye düşünüyorum

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
Dostum öncelikle geçmiş olsun belki bu olaylar psikolojik olabilir bir doktora görünebilirsin yada bu tür durumlarda kendini yatıştırmayı dene çünkü ikinci olayda arkadaşların arasında geçen muhabbet belli elektriğin kesildiği saat belli tipik bir korku filmi senaryosu yaşamışsın o nedenle bu tür durumları hissettiğin an sakinleşmeye çalış derin nefes al geçer bilinç altının sana karşı oyunlarıdır diye düşünüyorum

her cin vakasında doktora gidin diyorlar sonra hastalık çıkıyor doktorlar çözüm bulamıyor niye çünkü hastalıkların hepsini cin yapmış :) ilk önce hastane gidilir sonra sağlam bir hocaya aksi taktirde musallat durumu yaşanınca çözülmesi zor oluyor. yanlış yönlendirmeyelim.

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
her cin vakasında doktora gidin diyorlar sonra hastalık çıkıyor doktorlar çözüm bulamıyor niye çünkü hastalıkların hepsini cin yapmış :) ilk önce hastane gidilir sonra sağlam bir hocaya aksi taktirde musallat durumu yaşanınca çözülmesi zor oluyor. yanlış yönlendirmeyelim.

Hocam benim doktor dan kasıt ettiğim bir psikolog ya da psikiyatri belki geçmişinde yaşamış olduğu bir travma eseri olabilir o nedenle öyle bir öneride bulunmuştum ben

muhammedse02

Uzman üye
19 Mar 2017
1,116
30
fake
Cevap

Hocam ben sağlamım merak etmeyin hele yukarda allah
bu olayları yaşarken sanki filmi izliyomuşum gibi soğuk kanlı davranmaya çalışıyorum.nerdeyse yeteri kadar bilgim var :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.