Basın Medya Konuları HK.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Basın medya ekibinin açtığı etkinlik, duyuru, haber tarzı konular için farklı bir top list açılsa daha uygun olmaz mı ?

x4807

Katılımcı Üye
10 Ağu 2019
985
17
Açılan haber konular haber ajanslarından zaten takip edilebiliyor. Top list'in haber konuları ile dolması içerik ve görüntü kirliliğine yol açıyor bence. Yapıcı bir öneri olarak haberler adında bir alt-oda oluşturulabilir ve top list'te gözükmez.

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
2,034
1,359
Açılan haber konular haber ajanslarından zaten takip edilebiliyor. Top list'in haber konuları ile dolması içerik ve görüntü kirliliğine yol açıyor bence. Yapıcı bir öneri olarak haberler adında bir alt-oda oluşturulabilir ve top list'te gözükmez.

Haberler adına bir alt oda açılması güzel bir düşünce olmuş. Fakat Basın&Medya'nın oluşturduğu haber içerikli konulara " görüntü kirliliği " olarak nitelemenizi sizin düşünce geriliğinize bırakıyorum. Forumda aktif bir faliyet yürüten bu çalışmaya " görüntü kirliliği " demek yerine " Bu haberleri bizler ile paylaştığınız için teşekkür ederiz " mesajını sunsak iyi bir iş yapmış oluruz. Top list de bulunan konuları olumsuz etkilese bile verilen emeğe saygı ve destek gerekir.

Umarım anlatabildim...

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Haberler adına bir alt oda açılması güzel bir düşünce olmuş. Fakat Basın&Medya'nın oluşturduğu haber içerikli konulara " görüntü kirliliği " olarak nitelemenizi sizin düşünce geriliğinize bırakıyorum. Forumda aktif bir faliyet yürüten bu çalışmaya " görüntü kirliliği " demek yerine " Bu haberleri bizler ile paylaştığınız için teşekkür ederiz " mesajını sunsak iyi bir iş yapmış oluruz. Top list de bulunan konuları olumsuz etkilese bile verilen emeğe saygı ve destek gerekir.

Umarım anlatabildim...
Görüntü kirliliği uygun kelimeler değil. Ama bence bir alt oda olabilir bu sayede açılan bazı geliştirici konuların önüne geçilmemiş olur, yani bence üyeyi bile teşvik eder bu durum.

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
555
Merhaba dostum , böyle bir kategori olacağını düşünmüyorum , zaten açılan haberler teknoloji , sosyal medya, hacking vs. olduğu için hazır kategoriler var , yani birazda saçma olurdu sonuç olarak forumda gerekli kategorilere açılabiliyor konular :)

x4807

Katılımcı Üye
10 Ağu 2019
985
17

Umarım anlatabildim...

Forumda top listte haber yerine siber güvenlik içeriklerinin paylaşılmasının daha uygun olacağını düşünüyorum. Nedenini tahmin edebileceğinizi umuyorum. Ek olarak konular zaten 200 kelimeyi bile geçmiyor, haberin okunup metin hazırlanması vs. çok büyük bir çalışma gerektirmiyor. Basın medyanın aktif olup çalışmalar yapması tabiki güzel ancak top-list'te ağırlıklı olarak haber görmek...

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Merhaba dostum , böyle bir kategori olacağını düşünmüyorum , zaten açılan haberler teknoloji , sosyal medya, hacking vs. olduğu için hazır kategoriler var , yani birazda saçma olurdu sonuç olarak forumda gerekli kategorilere açılabiliyor konular :)
Dikkat edersen kategori demiyorum bir top list'den bahsediyorum. Forumdaki Geliştirici Modu, Off-Topic gibi Listler varya onun gibi birde Basın Medya Ekibine özel bir List odası olacak. Basın medya konuları daha güncel olur ve rahat ulaşılır düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.