Basit Facebook Çalma Yöntemi %100

hanccer

Üye
27 Eyl 2012
88
0
İstanbul
Bu yöntemi denemiştim daha önce ama kişinin gizli sorusu var ise o sorusunu bilmemiz gerekir ki bu da saf bir kişi değilse zor bir gizli soru tanımlamış olabilir.Yani bu kırma yönteminde işimiz şanslara bağlı... ;)

adige gizem

Yeni üye
18 May 2013
3
0
Kayseri
birşey sorucam ben bunlaın hepsini yapıyorum zaten ama bi sorun hesabını calacağım kişinini face güvenlik sorusunu bilmyorum nasıl öğrenebilirim ???

trsubay16

Üye
26 Nis 2013
166
0
kardeşim bu yöntem çok yavaş işliyor hemde kabul ettiği gibide gelmiyor bazende güvenlik sorusu çıkıyor bir benzerine bende yazdım bu yöntemden çalmak aşırı zor

5 Ocak 2013
101
0
C:\WINDOWS\system32\
Hertürlü yoruma açık olmalısın burdaki adamlar senin daha iyi olman için görüslerini bildiriyor. Hadi on numara bi paylaşm olsa o zaman eyvallah ama 4 5 yıl önce kullandıgım lan bunu herkez biliyordur diye paylaşmadgm bi konu. 3 arkadaşla alma ihtimalin çok düşük. Liste sürekli yenilenir ve daralır. Hackte %100 yoktur. Bu açık facebookunda güvenlik sorusu bulunmayanlarda olur. Ve kodları girdikten sonra hesap 24 saat sonra gelr eline. Hesap sahibi 24 saat içinde girerse olmaz. Bide %100 müş. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.