Basit & Ücretsiz | Animasyonlu Tasarımlar Yapın (Discord,Forum,vs.)

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
Site: Free Banner Creator | High quality animated graphics | Creavite

Merhaba dostlar, bugün sizlerle ücretsiz ve basit bir şekilde profil fotoğrafı & discord sunucu fotoğrafı banner vesayre yapmayı göstereceğim. Öncelikle linkteki siteye giriyoruz. Ardından yukarıdaki free templates kategorisine faremizi getirelim

jfdlynj.png

Gördüğünüz gibi minecraft, fivem banneri vesayre tüm templateler var ücretsiz. Ben şimdilik discord icons yapacağım. Discord icons'a tıklıyorum.

r6txnwm.jpg

Bazı resimlerin yüklenmesi geç sürebilir, dert etmeyin, birini seçin ve yola devam edelim.

cz2ebrd.jpg

Bu kısımda:

1 Numaralı Yer: Tasarım için adınızı yazacağınız yer.
2 Numaralı Yer: Renk ayarları.
3 Numaralı Yer: Dilerseniz tasarımın arkaplanını değiştirebileceğiniz buton.
4 Numaralı Yer: Tasarım hazır olunca çıktı almak için basacağınız buton.

Evet, kısaca anlatım bu kadardı. Ücretsiz hareketli tasarımlarınızı bu siteden kolayca halledebilirsiniz.

ÇIKTI:

jqa69f8.jpg

2 şekilde çıktı veriyor biri normal diğeri hareketli. Konu bu kadardı, teşekkürler. Benim yaptığım render:

EI6hdUjFU7cMwzrG.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.