Basit ve Ucuz Bilgisayar Soğutma Yöntemleri

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Merhaba Bilgisayar ile İlgili Birkaç forumda gezerken bu tarz evde yapılmış yöntemler buldum hepsinin dezavantajlari olsada epey bir soğutma sağlıyorlar uygulayan birçok kişide gördüm bunları da sizin bizim gibi insanlar otururken bulmuş sizinde kendi başınıza evde yaptığınız bilgisayar ve donanım soğutma yöntemleri varmı merak ettim.

Bulunan Çözümler ;

Taktik 1 ; Ekran Kartını Soğutmak İçin Ona Üfleyen Fan Koymak
16736fa.jpg

wgwyky.jpg

Taktik 2 ; Bilgisayar İçini Soğutmak İçin Birçok Poşeti İÇ İçe Geçirip İçine Buz Doldurup Ağzına Fan Bağlamak

R5xB0S.jpg

ddfSGV.jpg

a9y1Je.jpg

Taktik 3 : Laptop soğutmak için yöntem

8yJNbS.jpg

bRB2yV.jpg

fO6bUc.jpg

cC76eS.jpg

Sizinde Fikir ve Yöntemlerinizi Bekliyorum

Son düzenleme:

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Resimlere sağ tıklayıp yeni sekmede aça basıp anca öyle görebiliyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.