başka bilgisyarlara kolayca girme

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
tşkler dostum video netscan programının kullanımını anlatıyo

dostum bide bişi sorcam umarım bilgin vardır şimdi bu programla bi pc ye bağlandım bi kaç dosya çektim şim bu çektikleri internet parasını uçurmasın

Son düzenleme:

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
yok babacan bir şey olmazzz zaten bağlandıgın pc yeee modeme ortak oluyorsun.aldıgın her dosya modemler tarafından fark edilmiyorrrr.aynı ağı kullandıgınız için yani sorun yokkk babacan allaha emanet olll

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
nedemek babacan her zaman elimden geleni yapmaya hazır yerki degerimizi bilsinlerrr

Allaha emanet olll babacan

keon0650

Yeni üye
24 Şub 2008
15
0
Ankara
Arkadaşım aynı şeyi 50 defa veriyorsunuz paylaşıma açıkları bende bulurum ama adamın pc sine paylaşım harici girmeke önemli!!!

dragon34

Yeni üye
9 Eyl 2008
20
0
İnDiRMeYiN!!!

Ben BuNu BiLiYoM...
HiÇ BiŞiY OlMuYoR...

TÜRKİYE

Son Söz DaHa SöYLeNMeDi!!!

fantomone

Yeni üye
8 Ağu 2008
9
0
teşekkürler paylaşım için bu programla içine girdiğimiz pc sahibi bizi görüyomu başkaları bizim girdiğimizi bilebilirmi anlarsın ya teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.