BaŞka Bİr Pc Ye Gİrme Resİmlİ Anlatim...!!!!BAKMASSAN ÖĞRENEMSSİN...!!!!

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@NK@R@

ilk önce kaşıdaki kişiye

ELECTRON TELECOM gönderin msn yoluyla artık o size kalmış hangi yolu seçersenız

dload.gif

daha sonra sizde bu ekranı açın ve resimdeki gibi uygulayın sağ ratftaki ıd ve şifre sizin onlara dokunmayın sol taraftaki karşı tarafın ilk önce ıd girin connect deyin şifre sorun şifreyi girdikden sonra okey deyin ekran karşınıza geçecek

[url]https://tik.lat/4YNfU

1111111111111111111.jpg

Son düzenleme:

EnSaRi

Üye
20 Mar 2008
92
0
bu program uzaktan baglantı programı...karsındakı kısının ıznı olmadanda pc ye gıremezsın..karsındakı kısıye clıent denen dosyayı yollarsın kurdurusun ondakı ıd ve pass numarasını alır sendekı server programına yazıp gırersın

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@NK@R@
BaŞka Bİr Pc Ye Gİrme Resİmlİ Anlatim.
BAKIN NE YAZIYO ORDA O İŞE YARIYO

bu program uzaktan baglantı programı...karsındakı kısının ıznı olmadanda pc ye gıremezsın..karsındakı kısıye clıent denen dosyayı yollarsın kurdurusun ondakı ıd ve pass numarasını alır sendekı server programına yazıp gırersın

DOĞRU ANLATMIŞIN TŞK
DEDİĞİN GİBİ BU BİR HACK DEĞİL SADACE İZİNLİ BİR ŞEKİLDE GİRERSİNİZ EN BAŞTAKİ RESİMDEKİ PROGRAMI KARŞIDAKİ KİŞİYE MSN YOLUYLA YOLARSINIZ VE ONDAN ID VE PASWORD GİRİNCE ONUN PC YE GİRMİŞ BULUNMAKTASINIZ KOLAY GELSİN

onr_gms

Yeni üye
8 Eki 2007
44
0
ben bunu zaten kullanıyorum ...! da başkasını pc sine girme sayılmaz kii bu .! sen karşındaki pas ve ıd yi sana vermezse giremezsin , ben buna pc ye girme demem . ama yine de bilgi açısından eline sağlık .:)

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@NK@R@
ben bunu zaten kullanıyorum ...! da başkasını pc sine girme sayılmaz kii bu .! sen karşındaki pas ve ıd yi sana vermezse giremezsin , ben buna pc ye girme demem . ama yine de bilgi açısından eline sağlık

ne dersin peki uzaktan yardım zaten sen hack arıyosan başka programa bakacan kardeş uzaktan yardımmm bu sadace siz kafaya takmışsınız milletin pc hackleyemeyi alalah az da hayır işleri yapın millete yardım edin olmazmı insanlık namına

fatih1463

Yeni üye
26 Eyl 2007
9
0
beyler başka bilgisayara girme yöntemi fakat indirilemiyor dosya bulunamadı diyor yardım please

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.