Başkasının IP'sini Cmd'den Bulma

Huddraw

Üye
26 Nis 2020
193
34
Merhaba arkadaşlar benim de THT üyelerine yararım dokunsun diyerek bu konuyu açtım.Şimdi size Cmd ile nasıl başkasının Ip numarasını bulacağımızı anlatacağım :)

1-Cmd'yi açın.

2-Siyah ekrana ''netstat -n'' yazın.(Aradaki boşluğu koymayı unutmayın !..)

3-Enter'a basın :p

İşte Ip adresleri elinizde :) Bunu neti kapayarak denerseniz sonuç elde edemezsiniz.Bende 20 tane falan çıktı çünkü hem face'de hem Msn'deyim :)

Eğer kendi Ip numaranızı öğrenmek istiyorsanız www.ipadresimne.com 'u ziyaret ediniz...

NOT:BU YÖNTEM ALINTIDIR FAKAT ANLATIM BANA AİTTİR...
Öyle bir şey yok bunu yıllar yıllar önce vardı bu iş o zamanda çalışmıyordu zaten 2019 yılında falan , netstat sadece bağlantıda olan ip leri gösterir eğer trojan veya kötü amaçlı pc nizde varsa onunkini görebilirsiniz diğer türlü bir işe yaramıyıcaktır sadece bağlantıları gösterir.

Gunmane

Yeni üye
25 Haz 2022
2
1
Öyle bir şey yok bunu yıllar yıllar önce vardı bu iş o zamanda çalışmıyordu zaten 2019 yılında falan , netstat sadece bağlantıda olan ip leri gösterir eğer trojan veya kötü amaçlı pc nizde varsa onunkini görebilirsiniz diğer türlü bir işe yaramıyıcaktır sadece bağlantıları gösterir.
eyw knkm bende yeni başladım hedefim white hat

bugnoloji

Yeni üye
26 Şub 2021
20
6
Arkadaşlar bulduğunuz sonuçlar bağlandığınız ağda olan ipler yani başkasının olma ihtimali (halka açık deilse) çok düşük Başka internete bağlanan birinin ipsi o kadar kolay bulunamaz.

SaykoX

Yeni üye
19 Mar 2022
48
18
Merhaba arkadaşlar benim de THT üyelerine yararım dokunsun diyerek bu konuyu açtım.Şimdi size Cmd ile nasıl başkasının Ip numarasını bulacağımızı anlatacağım :)

1-Cmd'yi açın.

2-Siyah ekrana ''netstat -n'' yazın.(Aradaki boşluğu koymayı unutmayın !..)

3-Enter'a basın :p

İşte Ip adresleri elinizde :) Bunu neti kapayarak denerseniz sonuç elde edemezsiniz.Bende 20 tane falan çıktı çünkü hem face'de hem Msn'deyim :)

Eğer kendi Ip numaranızı öğrenmek istiyorsanız www.ipadresimne.com 'u ziyaret ediniz...

NOT:BU YÖNTEM ALINTIDIR FAKAT ANLATIM BANA AİTTİR...
CMD mi Kaldi Hocam 😅

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.