Başkasının Telefonuna Erişme Bedava

MrGensTR

Üye
6 Şub 2022
53
20
Hepinize Merhabalar Sevgili THT Üyeleri,
Bugün Sizlerle Yepyeni Bir Konuya Adım Atıyoruz Burada Azıcık Sosyal Mühendislik Olacaktır Hadi Geçelim

Uygulama İle Neler Yapılmaktadır =
1- Müzik Şarkı Çalma

2- Telefonu Kilitleme
3- Anlık Konum Tespiti
4- Ve Cihazı Sıfırlayabiliriz

İlk Önce Bir Gmail Hesabı Açıyoruz,
O Gmail Hesabını Arkadaşınızada Veriyorsunuz, Mesela Şu Yöntemle Giriş Yaptırabilirsiniz Dersin Ya Knk Bak Bu Hesapda Brawl Startsda 40000 Kupa + 12000 Elmas Var Dersiniz Ve Gmaile Arkadaşınız Girer | Girdikten Sonra Siz Vereceğim Uygulamaya Arkadaşınıza Verdiğiniz Gmailin Aynı Hesapla Uygulamaya Giriş Yapıyoruz Ve Hazır

Uygulama Bilgileri =
Play Store = Var
Apple= Sanırın Yok
Uygulama Adı= Cihazımı Bul | Google

Bilgilendirme: Bu Tarz Şeyleri Eğitim Amaçlı Veriyoruz Kötü Amaçla Kullananlar İçin Sorumluluk Bize Ait Değildir

21 Tem 2020
64
18
Bugün Sizlerle Yepyeni Bir Konuya Adım Atıyoruz Burada Azıcık Sosyal Mühendislik Olacaktır Hadi Geçelim

1- Müzik Şarkı Çalma

2- Telefonu Kilitleme
3- Anlık Konum Tespiti

O Gmail Hesabını Arkadaşınızada Veriyorsunuz, Mesela Şu Yöntemle Giriş Yaptırabilirsiniz Dersin Ya Knk Bak Bu Hesapda Brawl Startsda 40000 Kupa + 12000 Elmas Var Dersiniz Ve Gmaile Arkadaşınız Girer | Girdikten Sonra Siz Vereceğim Uygulamaya Arkadaşınıza Verdiğiniz Gmailin Aynı Hesapla Uygulamaya Giriş Yapıyoruz Ve Hazır

Uygulama Bilgileri =
Play Store = Var
Apple= Sanırın Yok

Bilgilendirme: Bu Tarz Şeyleri Eğitim Amaçlı Veriyoruz Kötü Amaçla Kullananlar İçin Sorumluluk Bize Ait Değildir
Peki bu gmail i verdik diyelim biz uygulamaya giriş yapınca kod vs falan istemeyecek mi diyelim istemedi ve giriş yaptı peki verdiğimiz arkadaş şifresini değiştirirse eğer gmail in o halde nasıl olacak peki uygulamada kalmaya devam edecek mi hala

MrGensTR

Üye
6 Şub 2022
53
20
Peki bu gmail i verdik diyelim biz uygulamaya giriş yapınca kod vs falan istemeyecek mi diyelim istemedi ve giriş yaptı peki verdiğimiz arkadaş şifresini değiştirirse eğer gmail in o halde nasıl olacak peki uygulamada kalmaya devam edecek mi hala
Evet Hocam Devam Edecek Şifreyi Değiştirsede Kodsuz Saygılarımla MrGensTR

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
21
1,815
31
MyKrallife

1- Müzik Şarkı Çalma

2- Telefonu Kilitleme
3- Anlık Konum Tespiti

Uygulama Bilgileri =
Play Store = Var
Apple= Sanırın Yok

Eline sağlık faydalı olmuş

kazimavsar

Yeni üye
14 Ocak 2019
1
1
yani çok da extereme bir durum değil, yapılabilir ancak basit ve saçma uygulama adı zaten konum göster diye geçiyor ayrıyyen apple da böyle birşey indirmene gerek yok ioslar arasıdna birbirini takip etme zaten var,
android ve ios için farklı bir boyut lazım Ali Ağaoğlunun dediği gibi bu değil bunlar sıradan.:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.