Başkasının whatsapp hesabı nasıl kapatılır

İşinize yaradımı ?

• Kullanılan toplam oy
    68

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
Merhaba arkadaşlar bugün bomba bir method ile karşınızdayım bu konumuzdan başkasının Whatsapp hesabı nasıl kapatılır onu anlatacağım öncelikle hedef kişinin Whatsapp hesabını kapatabilmeniz için onun telefon numarasını ve telefon modelini bilmemiz gerekiyor bunların haricinde birşey bilmeniz gerekmez hemen anlatmaya başlayayım

1) Yeni Bir Gmail Hesabı Açıyoruz Yada Sizin Bir Gmail Hesabınız Varsa Onu Kullanabilirsiniz Yeni Bir Mail Yazıyoruz Mailimiz [email protected] Adlı Adrese Gidecek Mesaja İse Şöyle Yazıyoruz Dün Gece Telefonum Çalındı Whatsapp Mesajlarımı Başkasının Okumasını İstemiyorum Whatsapp Hesabımın Dondurulmasını Talep Ediyorum Şeklinde Yazın İsteğe Göre Başka Şeylerde Eklenebilir Size Kalmış

2) Daha Sonra Size Max 10 Dakika İçerisinde Yeni Bir Mail Gelcek O Mailde Telefon Modelinizi Ve Numaranızı İsteyecek Telefon Modelinizi Ve Telefon Numaranızı Yazın (Telefon Numarasını Ülke Kodu İle Birlikte Yazın) Daha Sonra Yine [email protected] Adresine Gönderin 48 Saat İçerisinde Hesabınız Donduruldu Diye Mail Gelecektir Eğer 30 Gün Boyunca Telefonumu Geri Aldım Whatsapp Hesabım Yeniden Aktive Edilsin Diye Mesaj Atmassanız O Numara Üzerinden Birdaha Whatsapp Açılamayacaktır Yani Kalıcı Olarak Kapatmış Olacaksınız Hepsi Bu Kadar

2016-07-23%2B01.55.14.jpg
Teşekkürler, ama bu yöntemler yaygın kullanıldığı için WhatsApp tedbirini almış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.