bayern - galatasaray maçı ücretsiz mi?

Coder-06

Üye
30 Eki 2022
170
19
Türkiye Cumhuriyeti
arkadaşlar çoğu yerde exxenin bu maçı ücretsiz vereceği yazıyor ancak ben anlamadım nasıl izleyebilirim deneme sürümü satın alsam 1 tlye exxenspor izleyebiliyor muyuz? ben tam anlayamadım da yeni üyelik açınca paket seç diyor ardından aylık ücretlendirme seçenekleri çıkıyor ne yapmalıyım?

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,749
632
Bayern'in kazanacağını biliyordum, güzel taktik uyguladı tebrik ederim. Galatasaray'ı da tebrik ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.