Bazı siteleri engellemek için yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zabahzabah

Yeni üye
11 Haz 2008
4
0
Merhaba arkadaşlar bazı sitelere girişi engellemek istiyorum ama program kurmadan. bunun için şu yolu deniyorum c>windows>system32>drivers>etc>hosts bu yoldan engelliyorum. ama bazı arkadaşlar bu yolu bildiğinden oradaki değişikliği yine eski haline getirip engellediğim siteye giriyorlar. Nasıl bir yol izleyip yaptığım değişikliği yukarda bahsettiğim yoldan tekrardan düzeltmesini engelleyebilirim. şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.

Not: Acil ilgilenirseniz arkadaşlar çok sevinirim.

sanaldarbex-1

Yeni üye
12 Haz 2008
12
0
fırefox ve explorer nın kendısınde sıte yasaklama modu var zaten ama hatırlamıyorum nerdeydı sorunda o:D ust sekmelerde gez bıras bulabılırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.