Bedava +1 Numara Almak

Reaktorz

Üye
2 Ocak 2020
98
12
HERKESE TEKRARDAN MERHABALAR BU GÜN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE +1 NUMARA ALMAYI GÖSTERECEĞİM HIZLICA KONUYA GEÇELİM.

GEREKLİ PROGRAMLAR;

1- Turbo VPN Lite (Numara alma programında türkiyede kayıt olma sorunları oluyor bu yüzden VPN lazım bunu kullanmanızı tavsiye ederim.)
2-TextMeUp (Bu program sayesinde +1 numaramızı alacağız.)
3-WhatsappBusiness (Whatsap'ın kuruluşlar için yapmış olduğu whatsap'ın modlanmış hali gibi bir şey burdan numarayı doğruluyabilirsiniz çalışıyormu diye.)

NOT:TÜM PROGRAMLAR GOOGLE PLAY STORE'DE MEVCUTTUR.

HERŞEYİ KURDUĞUNUZ ZAMAN ŞİMDİ İŞLEMLERE GEÇELİM.

1- Turbo VPN Lite Uygulamamızı açıyoruz ve sol üstten dünya simgesini tıklıyoruz. Sonrasında ise +44 çekmek istiyorsanız Birleşik Krallığa +1 çekmek istiyorsanız Amerikaya Bağlanıyoruz. Ben +44 Çekeceğim.

2- VPN'e bağlandıktan sonra TextMeUp'ı açıyoruz önünüze "Create An Account" diye bir buton gelecek ona basıyoruz. Sonrasında ise önünüze numaralar çıkacaktır bu numaralar ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

Bundan sonra sizi bir foruma atacak ve kayıt olmanızı isteyecek oradan kaydınızı yapacaksınız ve robot olmadığınızı doğrulayacaksınız. Her şey bittikten sonra sizi uygulamaya atacak ve numaranızı vermiş olacak.

3- Son olarak'da aldığımız numarayı whatsap busines' a yazıyoruz ve doğrulama kodunu başarılı bir şekilde alıyoruz.

SORUSU OLAN SORABİLİR
NOT:İLK BAŞTA CREATE ACCOUNT YERİ ÇIKMAYABİLİR UYGULAMAYI SİLİP TEKRAR YÜKLERSENİZ DÜZELECEKTİR.

KOLAY GELSİN

Reaktorz

Üye
2 Ocak 2020
98
12
Eline emegine Saglik
Eline sağlık, harika konu👏👏
elinize sağlık ama bu yöntemler pek güvenli değil çünkü bir nımarayı pek çok kişi kullanıyor
Çok teşekkürler

elinize sağlık ama bu yöntemler pek güvenli değil çünkü bir nımarayı pek çok kişi kullanıyor
öyle olduğunu düşünmüyorum uygulamada size ait bildirim yeri var doğrulama kodu gelince oraya düşüyüor 1 haftadır kullanıyorum benden başka kimse kullanmadı

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
630
43.822302, 87.616875
öyle olduğunu düşünmüyorum uygulamada size ait bildirim yeri var doğrulama kodu gelince oraya düşüyüor 1 haftadır kullanıyorum benden başka kimse kullanmadı
bak şimdi atıyorum uygulamayı 1000 kişi kullanıyo sence uygulamanın yapımcıları 1000 kşiye ayrı nımara alıcak kadar para yatıra bilirlermi ordaki nımaralar aslında satın alınmış nımaralar ve size gelen onay kodunu uygulama sahibi görüyo ama yinede eline sağlık güzel konu anlatımı olmuş

Son düzenleme:

Reaktorz

Üye
2 Ocak 2020
98
12
bak şimdi atıyorum uygulamayı 1000 kişi kullanıyo sence uygulamanın yapımcıları 1000 kşiye ayrı nımara alıcak kadar para yatıra bilirlermi ordaki nımaralar aslında satın alınmış nımaralar ve size gelen onay kodunu uygulama sahibi görüyo ama yinede eline saşlık güzel konu anlatımı olmuş
dediğin doğrudur ama daha bir sıkıntı olmadı

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
HERKESE TEKRARDAN MERHABALAR BU GÜN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE +1 NUMARA ALMAYI GÖSTERECEĞİM HIZLICA KONUYA GEÇELİM.

GEREKLİ PROGRAMLAR;

1- Turbo VPN Lite (Numara alma programında türkiyede kayıt olma sorunları oluyor bu yüzden VPN lazım bunu kullanmanızı tavsiye ederim.)
2-TextMeUp (Bu program sayesinde +1 numaramızı alacağız.)
3-WhatsappBusiness (Whatsap'ın kuruluşlar için yapmış olduğu whatsap'ın modlanmış hali gibi bir şey burdan numarayı doğruluyabilirsiniz çalışıyormu diye.)

NOT:TÜM PROGRAMLAR GOOGLE PLAY STORE'DE MEVCUTTUR.

HERŞEYİ KURDUĞUNUZ ZAMAN ŞİMDİ İŞLEMLERE GEÇELİM.

1- Turbo VPN Lite Uygulamamızı açıyoruz ve sol üstten dünya simgesini tıklıyoruz. Sonrasında ise +44 çekmek istiyorsanız Birleşik Krallığa +1 çekmek istiyorsanız Amerikaya Bağlanıyoruz. Ben +44 Çekeceğim.

2- VPN'e bağlandıktan sonra TextMeUp'ı açıyoruz önünüze "Create An Account" diye bir buton gelecek ona basıyoruz. Sonrasında ise önünüze numaralar çıkacaktır bu numaralar ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

Bundan sonra sizi bir foruma atacak ve kayıt olmanızı isteyecek oradan kaydınızı yapacaksınız ve robot olmadığınızı doğrulayacaksınız. Her şey bittikten sonra sizi uygulamaya atacak ve numaranızı vermiş olacak.

3- Son olarak'da aldığımız numarayı whatsap busines' a yazıyoruz ve doğrulama kodunu başarılı bir şekilde alıyoruz.

SORUSU OLAN SORABİLİR
NOT:İLK BAŞTA CREATE ACCOUNT YERİ ÇIKMAYABİLİR UYGULAMAYI SİLİP TEKRAR YÜKLERSENİZ DÜZELECEKTİR.

KOLAY GELSİN

eline sağlık güzel konu olmuş.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Eline Emeğine Sağlık ancak pek güvenilir değil bu tür uygulamalar:)

Textnow kullanıyorum ben ancak eski sürümünü bulmanı tavsiye ederim 5 ay oldu alalı sorun yok:)

FromPhilly

Üye
26 Ocak 2019
55
4
Şu anda deniyorum Apple da uygulamaları göremedim farklı bir vpn ve text me uygulamasını indiriyorum. Sonuçları yazacağım

+44.... numaralı telefon Ticaret İlkemizi İhlal ettiği için bu telefonda şu anda whatsapp kullanılamıyor hatası almaktayım. Çözüm nedir bilen var mı?

+1 li bir numara aldığımda ise bu numaranın whatsapp business 'a girişi yasaklandı hatası aldım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.