bedava .com domain alıyoruz

Fatih377

Üye
25 Tem 2012
108
0
Kastamonu
Moderatör tarafında düzenlendi:
7 Ağu 2012
112
0
scaled.php

Umarım Beğenirsin . Nasıl olmuş :D ?

Yalzo

Yeni üye
13 Eki 2009
1
0
selamunaleykum beyler bedava .com .net .org .biz vs. domain almak için bir site var.üye kaydolduktan sonra ondan sanırım 5 üye istiyordu.üye olurken bana yardım etmek için üstteki linke yardım etmemek için alttaki linkten kaydolabilirsiniz.kayıt basit olduğundan resim koymadım.

Orjinal siteden alıntıdır.

Members Area

Total points: 10
Completed surveys: 0
Points left before you can request a domain name: 40

Refer users and get MORE free points!

Your unique referral link is Free Domain Factory - Register Domains for Free! | It's time to shop for free!

Give this unique link to all your friends and colleagues, and you will earn 2 points for every survey they complete!

Your total number of referred users: 0

Invite your friends from Facebook and Twitter!
The buttons below are ready with your referral link! You just need to click on them!

How many points do I need?

You need a minimum of 50 points to claim a domain.

Evet bende üye oldum size 10 puan veriyor ve 40 puan daha toplayarak 50 puana domain adını veriyor. 40 puanı nasıl toplarım derseniz getirdiğiniz herkes size 2 puan veriyor buda demek oluyorki 20 kişi getirin domain adını alın :D

Evet Arkadaşlar üye olmak isteyenler ve ben 20 kişi daha bulurum diyenler benim linkimede yardımcı olursa sevinirim :D

Free Domain Factory - Register Domains for Free! | It's time to shop for free!]Free Domain Factory - Register Domains for Free! | It's time to shop for free!]Free Domain Factory - Register Domains for Free! | It's time to shop for free!

Renk Düzenlemeleri yapıldı​

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.