Bedava .com .net .org lu Site İster Misin?

SADRAZAM1

Üye
8 Şub 2012
173
0
Bedava .com .net .org lu Site İster Misin?O zaman tam yerindesin.Şimdi vereceğim adrese girin ve üye olun.Yalnız şu şartı da vardı yanılmıyorsam: 50 kişi çevrimiçi olacaktı en az ondan sonra veriyor.
Site:
www.pk5.in :)

Lütfen yorumlarını eksik etmeyin.

Saygılarımla

SADRAZAM1

SADRAZAM1

Üye
8 Şub 2012
173
0
Çevrimiçi üye sayısı en az 50 olunca veriyordu benim bildiğim kadarıyla.O da biraz zor :)

Belgarath

Katılımcı Üye
18 Şub 2012
699
0
Riva
bir tane forum kuruyorsunuz forumunuzda 50 kişi aynı anda online olursa .com .netli adres veriyor

rohst

Katılımcı Üye
3 Nis 2012
320
2
Merhaba kardeşim vermiş olduğun sitenin serverleri açık sana önerim kardeşim bu siteye güvenme hacker lar gelip hack leyebilirler.
iyi çalışmalar.

SADRAZAM1

Üye
8 Şub 2012
173
0
Merhaba kardeşim vermiş olduğun sitenin serverleri açık sana önerim kardeşim bu siteye güvenme hacker lar gelip hack leyebilirler.
iyi çalışmalar.

Evet kardeşim maalesef verdiğim sitenin güvenlik açığı var.Biliyorum;ama yapılacak bir şey yok.Biraz bilgisi olan kişi rahatlıkla bu pk5.in uzantılı siteyi hackleyebilir.:mad:

SADRAZAM1

Üye
8 Şub 2012
173
0
Resmen üye çekme amaçlı kandırmaya yönelik reklam , yazık ;)

Neden bahsediyorsun sen?Kimi kandırıyorum?Bilip bilmeden yorum yapmayın lütfen.Öncelikle bir konuyu okuyun ve ondan sonra yorum yapınAyrıca bu pk5.in ile hiçbir alakam yok.Yani dediğin çok saçma.

Konu kilitlensin lütfen.

KATAR

Uzman üye
22 Nis 2012
1,306
0
THT
Bedava com .org veren bir site bilmiyorum bu siteden sadece forum kurulur sub domain olarak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.