Bedava Hosting + SSL

fakejeff

Yeni üye
4 Nis 2020
6
0
Merhaba arkadaşlar bahsedeceğim site daha önceden paylaşıldımı bilmiyorum ama, yinede sizlere anlatmak isterim.

Sitemiz : https://freewha.com/

Ister freenomdan bedava domain alıp yapın, isterseniz sitenin size verdiği bedava subdomainler ile oluşturun.

ddufsr5-a3955d69-2932-4460-8339-bc9a4d3d784f.png

kendi domaininizi kullanırsanız, hesap oluşturma bölümünde sizden hosting servisinin kendi nameserverlerini girmenizi isteyecek, onlarıda freenomun nameserverlerinden halledersiniz, veya nerden domain aldıysanız.

Sonrasında hesabınızı oluşturun oluşturduktan sonra zaten size sitenin bilgilerini verecek onları not defterine kaydedin sonra cpanele girin. siteye bir kaç dosya ile trafik oluşturduktan sonra sslinizide isteyebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. ve tekrar söylüyorum, bu site daha önce paylaşıldımı bilmiyorum.

Son düzenleme:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
612
Eline Sağlık Dostum Konuyu Renk Veya Yazı Büyüklüğü Ve Font Olarak Ayarlar İsen Daha Çekici Durabilir :))

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31
Denendi Çalışıyor .

Demo Yazılımları Test Etmek İçin Kullanılabilir - Çok Hızlı Ve Basit Kurulum :) İşe Yarar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.