Bedava İnstagram Oto TOPLAMA+TARAMA+BASMA Scripti

Nivova

Üye
30 Ağu 2021
159
48
Canada
Merhaba sadece 1 instagram kullanıcı yazıp bu tarzda on binlerce kullanıcı toplayan bir script yazdım
bu toplanan kullanıcılarda mail veya telefonnumarası varmı yok mu kontrol edebilirsiniz
eğer varsa bunları kayıt edip bunlara otomatik mesaj atan bir scipt
ne amaç için kullanabilir?
reklam ve marketing için kullanılablilr.
phishing saldırısı yapılabilir.
kesinlikle ama kesinlikle türk hesaplar üzerinde işlem yapmayınız , sistemde zaten türk hesap detected olarak bir uyarı düşünce kullanan kişinin scirpti kullanma şansını ortadan kaldırıcaz.
Her hafta, ücretsiz haftalık key alabilirsiniz
bana telegramdan yazabilirsiniz orda sürekli aktifim.
githubda star atmanızı rica ediyorum.
Proje Linki : GitHub - suphiyasin/instagram-advanced-user-finder: An auto software that collects, scans and sends automatic instagram users
Bunu 'RichOto' Adı altında satıyordum fakat cookie eklemesi bana ait olduğundan dolayı sürekli patalama oluyordu bende free salıyorum
hem github star ileride işime yarıcak, para ise 2 3 gün sonra bitiyor :)
herkese iyi forumlar
Teşekkürler,Emeğinize sağlık.

Rondele02

Üye
14 Mar 2017
167
1
California
Merhaba sadece 1 instagram kullanıcı yazıp bu tarzda on binlerce kullanıcı toplayan bir script yazdım
bu toplanan kullanıcılarda mail veya telefonnumarası varmı yok mu kontrol edebilirsiniz
eğer varsa bunları kayıt edip bunlara otomatik mesaj atan bir scipt
ne amaç için kullanabilir?
reklam ve marketing için kullanılablilr.
phishing saldırısı yapılabilir.
kesinlikle ama kesinlikle türk hesaplar üzerinde işlem yapmayınız , sistemde zaten türk hesap detected olarak bir uyarı düşünce kullanan kişinin scirpti kullanma şansını ortadan kaldırıcaz.
Her hafta, ücretsiz haftalık key alabilirsiniz
bana telegramdan yazabilirsiniz orda sürekli aktifim.
githubda star atmanızı rica ediyorum.
Proje Linki : GitHub - suphiyasin/instagram-advanced-user-finder: An auto software that collects, scans and sends automatic instagram users
Bunu 'RichOto' Adı altında satıyordum fakat cookie eklemesi bana ait olduğundan dolayı sürekli patalama oluyordu bende free salıyorum
hem github star ileride işime yarıcak, para ise 2 3 gün sonra bitiyor :)
herkese iyi forumlar

Devrem ellerine sağlık peki ben bunu telefonda çalıştırabilir miyim termuxta vs yardımcı olur musun nasil çalıştırabilirim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.