Bedava İnternet //JQ

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Arkadaşlar uzatmadan Turkcell İçin söylüyorum Turkcell Hesabim adlı Uygulamayı indirip giriş yapın altta salla kazan tıklayın ve sallayin telefonunuzu 10 dk sonra msj gelecek :) kolay gelsin
kGjQAy.png

Kanıt Bana ait

Şansa bağlı. 10000dk da çıkabilir 10000 sms te 10000 mb internette :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
herkese farklı hediye geliyor. şansa göre ne gelirse. bana haftalık 100 dakika geldi mesela. güzel bir şey yapmışlar.

Sancak Bey

Üye
18 May 2016
123
0
Ankara
Ustam Bana 10.000 Dakka Cıktı Bunu Nete Cevıremıyoz Mu Ya Benım Kendı Tarıfemde 500 Dakka Var Ay Sonu Hala 450 Dakka Duruyo Fazla Konusmuyom Sunu Cevirebilirsek Super Olur

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
%100 İşe Yarıyor 1000 mesaj hakkı verdi Çok Teşekkürler Üstüm :) + 500 sarı kutu puanı verdi
Bide Telefonu Saladım Ama :) ilk düşen gb di sms verdi oda güzel Eline Sağlık

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Ustam Bana 10.000 Dakka Cıktı Bunu Nete Cevıremıyoz Mu Ya Benım Kendı Tarıfemde 500 Dakka Var Ay Sonu Hala 450 Dakka Duruyo Fazla Konusmuyom Sunu Cevirebilirsek Super Olur
Maalesef olmuyor ama 1 hafta sonra tekrar deneyebilirsiniz:)
Rica ederim :D
%100 İşe Yarıyor 1000 mesaj hakkı verdi Çok Teşekkürler Üstüm :) + 500 sarı kutu puanı verdi
Bide Telefonu Saladım Ama :) ilk düşen gb di sms verdi oda güzel Eline Sağlık
Sağolun iyi kullanimlar. :)

boldof

Kıdemli Üye
12 Nis 2014
2,190
1
-
Eline Sağlık Hocam 10.000 Dk Geldi , Kardeşime Yaptım Ben Vodafonluyum :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.