Bedava phpBB2 Forum Elde Etmek..

kreiNtiNho

Katılımcı Üye
2 Ağu 2012
335
0
Edremit/Bal.
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle size phpBB 2. Versiyonunda kurulu olarak forum elde etmeyi anlatacağım.

Öncelikle,forumup.com veya forumup.web.tr adresinden bir tanesine giriyoruz..

Domain imizin sonunun .com ile bitmesini istiyorsanız 1. linke .web.tr ile bitmesini istiyorsanız 2. linke tıklayın.

Neyse,ben 1. seçmiştim. ilk önce siteye giriyoruz. Ondan sonra "
button-forum.jpg
Yarat " diyoruz.

Orada karşınıza yeni bir sayfa çıkacak. Linki ise şu ; forumup.com :: Create Forum free Forums

1. Kutucuğa forumunuzun ismini yazacaksınız. Fakat başına veya sonuna "www // .com" eklemiyeceksiniz. Mesela forumunuzun adı "Örnek" olacaksa örnek yazıp bırakacaksınız.

2. Forumunuzun başlığı bunu bir aralar biliyordum sonradan unutur gibi oldum. Bu forumunuzun en üst orta tarafında yazacak yazı. Bunu Yönetim panelinden değiştirebilirsiniz.

3. Kullanıcı ismi (Sizin Yönetici Hesabınızın Nicki)

4. Msn adresiniz (Onaylayacaksınız doğru bir msn adresi lazım. Mesela ben kendi forumum için yeni mail vs. açtım.

5. Tekrar Msn adresinizi gireceksiniz

6. Bot olduğunuzu kanıtlamamak için orada resimde yazılar var. Yazıları altta ki kutucuğa yazalım ve "Forum Oluşturuluyor" butonuna 1 defa tıklayalım.

Ve geri kalan işlemleri uygulayarak forumumuzu oluşturalım..

Benimle iletişim için pm (özel mesaj) yolunu kullanın.. Eğer pm yolu ile ulaşamıyorsanız site adresimden ulaşın..

canfrm.forumup.com (DOLUNAY)

Gelecek olan derslerimizde sizlere Modifikasyon ları öğreteceğim. Haydi sağlıcakla kalın

kreiNtinHo

Not: Konu kendim tarafından açılıp yazılmıştır. Çalan arkadaşlar Kaynak Belirtmezse haram olsun.
Kaynak: Turk Hack Team / KreiNtiNho

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.