Bedava Radyo Kurmak

LaZRaiLL

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
532
0
Adana
Merhaba arkadaslar bu videomda sizlere bedava radyo kurmayı ögreteceğim.

Umarım işinize yarar.

Radyo kurmak video

f3fp4.png

Radyo Kurmak Anlatım,Kontrol paneli kullanımı vs. için tıklayın indirin

Shoutcast dsp plugin için tıkla

Örnek Radyo

Son düzenleme:

CeNSaR

Yeni üye
28 Eyl 2012
19
0
Ankara
Windows Media Player Eklentisi mi dir nedir Bi Türlü Radyo Dinleyemiyorum Seninkide Dahil Çözüm Bulunnnnnnn Google Chrome Kullanıcısıym

LaZRaiLL

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
532
0
Adana
Windows Media Player Eklentisi mi dir nedir Bi Türlü Radyo Dinleyemiyorum Seninkide Dahil Çözüm Bulunnnnnnn Google Chrome Kullanıcısıym

f1uhp.png

1. ye tıkla

2. deki "New flash only (mp3 format)(support mac,html5 and more ... try it ...) " seç

3. deki update ye tıkla

f1ulh.png

böyle olacaktır. Rahatça dinleyebilirsin radyonu.

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
2006 da winamp'dan radyo kurmak icin döküman hazirlamiştik ordan da bakabilirsiniz hala resimler saglamsa :)

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
sıfırdan radyo kurmayı verdiğin dosyayı nasıl kulanacaklar. bunun bir eğitim videosunu çekip videoda sıfırdan bir radyo kurarsan . daa güzel ve eğitici olabilir.

LaZRaiLL

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
532
0
Adana
sıfırdan radyo kurmayı verdiğin dosyayı nasıl kulanacaklar. bunun bir eğitim videosunu çekip videoda sıfırdan bir radyo kurarsan . daa güzel ve eğitici olabilir.

oradaki radyo tamamen sıfırdan kurulma.Ve bunun içinde gereken seyler

winamp ve soutcast dsp plugin onlarında linklerini ekleyeceğim

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
tmm onları nasıl kulanıyorsun napıyorsun bu sekilde anlatılarak detayları atlamadan videoda sıfırdan radyo kur. eğitim videosu olsun. bakalım eğitici ise sabite alırım konunu.

LaZRaiLL

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
532
0
Adana
tmm onları nasıl kulanıyorsun napıyorsun bu sekilde anlatılarak detayları atlamadan videoda sıfırdan radyo kur. eğitim videosu olsun. bakalım eğitici ise sabite alırım konunu.

Tek eksik winampa soutcast eklemek. Ki oda videoda göstermeye lazım bir şey değil.Fakat bir kaç ekleme yapacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.