Bedava sms!!!!

Rac10

Üye
12 Tem 2013
95
0
Arkadaşlar merhaba THT'ye yeni katıldım ve elimde bedava sms sitesi var forumu kontrol etmeye vaktim olmadı hemen paylaşıyım dedim önceden paylaşan arkadaşlar varsa kusura bakmasınlar yeniyim lafı uzatmadan başlıyalım

öncelikle ''' Send Free SMS Worldwide ''' bu siteye giriyoruz.

ve

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=394044514034557&l=a95833969d

buna girin benim fake hesabım orda anlatım fotosu var arkadaşlar bu şekilde mobildende atabilirsiniz.(bu siteyi girip tabiki)

İyi günler iyi ramazanlar!!!

-Rac10
photo.php

Rac10

Üye
12 Tem 2013
95
0
teşekkürler kardeşim yararım dokunduysa ne mutlu bana diğer anlatımlar program üzerine dayalıydı bu daha garanti

Rac10

Üye
12 Tem 2013
95
0
Arkadaşlar çalışıyor yapamayan varsa ya +90 yerinde hata yapıolardır yada msj bölümüne türkçe karakter yazıolardır aslında tükçe karekteride kabul edio ama belli olmaz

redmon41

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
982
9
Kocaeli
Konu Kilit// Eski konu bu Eskiden başka bir arkadaşımız paylaşmış

Not: Bu programlar sizin ve gönderdiğiniz kişinin numarasını çalmak için

Rac10

Üye
12 Tem 2013
95
0
evet +90 arkadaşım niye konu kilit bu program değil haberin olsun internet üzerinden hem bilgilerimizi çalmak için olsaydı herkes başkasının telini yazardı

yusuf530

Yeni üye
11 Şub 2011
12
0
Arkadaşlar merhaba THT'ye yeni katıldım ve elimde bedava sms sitesi var forumu kontrol etmeye vaktim olmadı hemen paylaşıyım dedim önceden paylaşan arkadaşlar varsa kusura bakmasınlar yeniyim lafı uzatmadan başlıyalım

öncelikle ''' Send Free SMS Worldwide ''' bu siteye giriyoruz.

ve

https://www.facebook.com/photo.php?f...7&l=a95833969d

buna girin benim fake hesabım orda anlatım fotosu var arkadaşlar bu şekilde mobildende atabilirsiniz.(bu siteyi girip tabiki)

İyi günler iyi ramazanlar!!!

keşke bır de vıdeo anlatım yapan olsa :)
ayrıca verdiğin linkde ölmüş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.