Bedava Steam , Google Play Kod , Köntör Kazanma !

C R P

Katılımcı Üye
20 May 2018
507
2
Düzgünce Yazdığınız Yorum İçin Çok Teşekkür ederim !
Öncelikle Referans Yasak Deyil diye biliyorum ve Burada her iki taraf kazanıyor !
Ancak Konuda Her Hangi Bir Yanlış Gördüyseniz Lütfen Bildirin Hemen Düzelteyim

Dikkatiniz için teşekkürler

Bakın yenisiniz, size kimse referans kasmak yasak şeklinde birşey söylemedi. Forumda referanslı link paylaşmak serbest tabi yanında normal link de paylaşmak zorundasınız. Forumda bir kazanç konusu açıyorsan önce kendinin o siteden kazanç aldığına dair kanıt atman gerekiyor , videoyu çeken adamın site tanıtım videosunu değil. Eskiden ben de kazanç konuları açardım , fakat kendi adıma ait ve yakın tarihli bir ödeme kanıtı koymazsam konum direk silinirdi. Fakat artık moderatörler pek ilgilenmiyor sanırım. Sizden ricam ya size ait ödeme kanıtı ekleyin , ya da konuyu silin.

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
Herkese Merhaba Arkadaşlar ! Bugün Sizlere Bedava Ödüller Kazanmanzı öğreticem !
Öncelikle Demem gerekiyorki Bu Uygulama ile Aşağıdakileri Yapmak Mümkün !

1) Vodafon , türkcell , türk telekom - Köntör
2) Steam Cüzdan Kodu
3) İtunes Kart
4) Zula Kod
5) İninal Bakiye
6) Papara Bakiye
7) Bynogame Bakiye
8) Wolteam Nakit

Şimdi İse Kazanma Yolunu Anlatayım !
Öncelikle Uygulamayı indiriyoruz - Uygulama İsmi Tanıtım Ödülleri
İndirdikden Sonra Facebook giriş oluyoruz Her Hangi Bir referans kodu yazıyorsunuz bu sayede 10 krş Kazanıyoruz ve artı olarak kullanıcının kazancından alıyorsunuz ( ekstra olarak )

Peki Nasıl Kazanacaz Para ?
1) Video İzleyerek
2) Video İzleyerek 2
3) Uygulama İndirerek , Yorum Yazarak , Oynayarak
4) Anket Doldurarak

Sanarım Her Şeyi Anlattım !
Eğer Sizde Benim Kazancımdan Almak İsterseniz ve ekstra olarak 10 krş kazanmak isderseniz alttaki kodu kullanın !

Referans Kodum : 0F972520 ( Büyük Küçük Harf Dikkat )

Not : Kimse Referans İçin Falan AçılmışKonu Diye Yazmasın ! Çünki Referans Yasak Değil hemde Bu Şekilde her iki taraf kazanıcak ! Lütfen Azıcık Anlayışlı Olalım !

Ödeme Kanıtı : Tık

Ödeme kaniti güncel ve size ait degil. Bizim suanki tarihimizle arasinda 2 yil var güncel ve size ait olduğunu kanitladiğinizda konu açilir tabiki

16 Ocak 2019
51
0
Bu tür işlere pek güvenmiyorum açıkçası... Zamanında da bu tür işler vardı çoğu dolandırdı... Artık çoğumuz uyandı yorumlardan da belli oluyor :D
:D Ola Bilir ancak bu 100% işe yarıyor
anket olayı ölü eğer gerçekten para kazanmak istiyorsan :D dışarı çıkıp 1 saat dilensem kat kat fazla kazanırım
:D Aynende anketler geliyor arabir
Bakın yenisiniz, size kimse referans kasmak yasak şeklinde birşey söylemedi. Forumda referanslı link paylaşmak serbest tabi yanında normal link de paylaşmak zorundasınız. Forumda bir kazanç konusu açıyorsan önce kendinin o siteden kazanç aldığına dair kanıt atman gerekiyor , videoyu çeken adamın site tanıtım videosunu değil. Eskiden ben de kazanç konuları açardım , fakat kendi adıma ait ve yakın tarihli bir ödeme kanıtı koymazsam konum direk silinirdi. Fakat artık moderatörler pek ilgilenmiyor sanırım. Sizden ricam ya size ait ödeme kanıtı ekleyin , ya da konuyu silin.
bilgi için teşekkürler
Ödeme kaniti güncel ve size ait degil. Bizim suanki tarihimizle arasinda 2 yil var güncel ve size ait olduğunu kanitladiğinizda konu açilir tabiki

peki benim 2 yıl önce bu uygulamayı kullanmadığım dair kanıt verirseniz söz veriyorum konuyu sileceğim !

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
:D Ola Bilir ancak bu 100% işe yarıyor

:D Aynende anketler geliyor arabir

bilgi için teşekkürler

peki benim 2 yıl önce bu uygulamayı kullanmadığım dair kanıt verirseniz söz veriyorum konuyu sileceğim !

Gereksiz ünlem kullanimina tam gariz olan bir insanim neyse,

Uygulamayi 2 yil önce kullansaydin neden burda 2 yil konuyu açmak için bekledin'ki? :trl internette gördüğün her para kazanma sanatina inanma. Özellikle bu șekilde ödeme yapanlara eğer para kazanma sanati ile ciddi uğrașiyor isen bana dm at, sana gerçek kazanç nasil yapilir saatlerce uğraşmadan bunu gösteririm hemde kanitlari ile.

7 Şub 2019
98
0
Rusya
Bu Tür Birçok Site Var Yanı Bunlarla Ugrasmak Yerıne Daha Guzel Yöntemler Üretmek Daha Akıllıca Olacagını Dusunuyorum Ref Kasmayalım Lutfen

16 Ocak 2019
51
0
1 kuruşluk reklamı izleyip uygulama geliştiricilerine fazla kazandırmaktansa hiç gerek yok çaba gösteremeye.
Sen Bilirsin

Gereksiz ünlem kullanimina tam gariz olan bir insanim neyse,

Uygulamayi 2 yil önce kullansaydin neden burda 2 yil konuyu açmak için bekledin'ki? :trl internette gördüğün her para kazanma sanatina inanma. Özellikle bu șekilde ödeme yapanlara eğer para kazanma sanati ile ciddi uğrașiyor isen bana dm at, sana gerçek kazanç nasil yapilir saatlerce uğraşmadan bunu gösteririm hemde kanitlari ile.
DM ATİLDİ
Bu Tür Birçok Site Var Yanı Bunlarla Ugrasmak Yerıne Daha Guzel Yöntemler Üretmek Daha Akıllıca Olacagını Dusunuyorum Ref Kasmayalım Lutfen

DM Atarmısınız Siteleri ?

16 Ocak 2019
51
0
Uygulama adi nedir acaba yardimci olursaniz mutlu olurum
Program İsmi : Tanıtım Ödülleri ( 4.4.2 + )
Benim açtığım konu kapatılırken ödeme kanıtı ve refsiz üyelik bunun açık olması ilginç
ola bilir
teşekkürler bilgilendirdiğin için
...
ödeme kanıtı olarak eklediğiniz fatura 2017 de kesilmiş,Daha günceli yok muydu ?
maalsef
Olmuyo.ne yapmalıyım bana yardım edermisiniz
nasıl olmuyor ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.