Bedava VDS Alma (Chrome)

Daayi

Üye
30 Haz 2018
57
0
Millenium
Merhaba Bedava VDS Server Nasıl Alırsınız Onu Göstericem İlk Önce Bu Siteye Kayıt Oluyoruz
Ama Unutmayın VDS ile Sadece Chrome Üzerinden İşler Yapabiliyoruz Misal YouTube Film Kanalınız Var Film Yükleyeceksiniz 1-2 Saatlik Upload ediceğinize VDS Üzerinden 10 Dakikaya Upload Edersiniz.
1 ) Verdiğimim Siteye Kayıt Oluyoruz
cG6fQL.png

ePJ0AK.png

2 ) Kayıt Olduktan Sonra 1-2 Dakika Böyle Kalacak
CaT3MK.png

3 ) Kayıt Olarken Kullandığınız Mail Adresinizi Kontrol Ediniz
AA19Bz.png

4 ) Maili Açıyoruz
R7AKSx.png

5 ) Daha Sonra Siteye Tekrar Geliyoruz ve Programı İndiriyoruz
zcNQIz.png

6 ) Programı Açın Mailinize Gelen Şifreyi yazın
C1BRH8.png

7 ) ve Son İnternet Testinizi Yapın YouTube'a Ve Başka Platforumlara Hızlıca Upload Edebiliriniz.
15zeNx.png

Yardımım Dokunduysa Sevindim Bir Teşekkürü Eksik Görmeyin :)
post_thanks.gif

alicanakar

Katılımcı Üye
30 Tem 2013
428
1
Google cloud öneririm gayet kullanışlı proje sinirini aşmıştım kota istedim verdiler

Daayi

Üye
30 Haz 2018
57
0
Millenium
O sınırlı 10 GB yi geçtiğin anda vps kapanır

Yazmayı Unutmuştum Söylediğiniz İçin Teşükkürler ama YouTube İçin Kullanışlı Sonuçta Bir Videoyu 10 Kez İndirmeyecek :)

Google cloud öneririm gayet kullanışlı proje sinirini aşmıştım kota istedim verdiler

Evet o daha güzel ama Kredi Kartı Olmayanlar yapamıyor O yüzden açtım konuyu.

Ben ilk defa görüyorum beğendim kurdum hemen

Yardımım Dokunduysa Sevindim :)

teşekkürler arıyordum

Yardımcı olduysam sevindim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.