Bedava VDS - Denendi // Herorahim

16 Kas 2019
175
25
Azerbeycan
Merhaba Arkadaşlar , Sanalın En Önemli Şeylerinden Birisi VDS dir , Hele Dodiş Kullanan Arkadaşlar İçin Vazgeçilmezdir , ve Ben Bugün Sizler İçin Bedava VDS Almayı Öğreticem ...

Napıyoruz ?
+ Aşağıda Vereceğim Siteye İlk Önce Kayıt Oluyorsunuz ( Gmail ve Fake Mail Desteklemiyor , Outlook Kullanın )
+ Sonrasında Cloud -> Virtual Server Basıyoruz
+ Free Paketini Seçiyoruz ve Check Out Diyoruz
+ Sonrasında Sözleşmeyi Kabul Ediyoruz ve İşimiz Bitti :)
+ Maile Doğrulamayı Girince Bize VDS mizi Veriyor ...

Özellikler
+ Kolaylıkla Bedava 1 Ay Aktif Vds Alıyoruz :)
+ VDS Sorunsuz Çalışıyor
+ Depolamak için Orta Dereceli
+ Whatsapp , Siteniz 7/24 Yapmak ve Check İçin Gayet Güzel ...

Sistem Özellikleri :
Max Hız : 100 Mbps
İndirme Hızı : 100 Mbps
vCpu ve İp Limiti : 1 Adet
RAM : 512 Mb
Bulut SSD Depolama : 30 GB

Sitenin Linki :
https://www.hkisl.net

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
653
155
Yeni Zelanda
eyvallah karddeşim işe yarıyor iyi gayet basarılı böyle nesiller yetişiyor olması gayet iyi fakat bilmediginiz seyler var bu arada ddos için ideal bir mbps 10000mbps almanız her türlü daha iyidir japon sitelerinden benden size tavsiye >:)

16 Kas 2019
175
25
Azerbeycan
Kardeşim outlook'da kabul etmiyorlar

Yahoo ve Mail.ru Deneyin .. Ben Mail.ru ile geçtim ...

eyvallah karddeşim işe yarıyor iyi gayet basarılı böyle nesiller yetişiyor olması gayet iyi fakat bilmediginiz seyler var bu arada ddos için ideal bir mbps 10000mbps almanız her türlü daha iyidir japon sitelerinden benden size tavsiye >:)
ben zaten bu vds ile ddos yaparsınız demedim :):
sadece vds ddos için ideal birşey dedim :):
Kardeşim denendi diyosunda kendi sitemin e postasıyla bile giriyorum olmuyor yalan yanlış post kasmak için konu açıyorsunuz.
ÖNYARGILI OLMAYIN ! , Denedim Çalışıyor , Aşağıdaki Yorumda Azteki beyde yapmış ! Kimseye Yalan Borcum yok ..!

Arkadaşlar ben daha önce yapmıştım. Sorunsuz çalışıyordu.
Aynen :mahcup

kimdenkime

Üye
6 Kas 2019
98
0
| |pwd
outlook ile üyelik aldım aktif ettim lakin vps nerede? yani ücretsiz olanı tabikide :D

Out of Stock
We are currently out of stock on this item so orders for it have been suspended until more stock is available. For further information, please contact us.

üye oldum ancak bu problemi verdi sonunda :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

ferhat451

Üye
25 Ocak 2019
93
0
TuranDevleti
https://tr.emailfake.com

Bilginiz olsun. Ben bu firmadan uzun zamandır free sunucu kullanıyorum sunucu idare eder 1 ts3 ve 2 sunisbot + Jts3servermod kurup denedim bi sıkıntısı olmadı saldırı çıkışı kapalı fake mail olarak eklediğim siteden destekliyor kendim denedim outlook destekliyor ts3 ve sunisbot kurabilmeniz için iptables tan port açmanız gerekmekte Suncunun süresi 1 ay sürmüyo maks 1.5 gün sürüyo İyi forumlar

Son düzenleme:

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,750
634
Hangi bilgiyi nereye gireceğim?

Main ip yi putty den ip yerine giriyorum konsol açılıyor kullanıcı adı nerde bilmiyorum help

Moderatör tarafında düzenlendi:

enion061

Katılımcı Üye
23 Eki 2014
468
0
https://tr.emailfake.com

Bilginiz olsun. Ben bu firmadan uzun zamandır free sunucu kullanıyorum sunucu idare eder 1 ts3 ve 2 sunisbot + Jts3servermod kurup denedim bi sıkıntısı olmadı saldırı çıkışı kapalı fake mail olarak eklediğim siteden destekliyor kendim denedim outlook destekliyor ts3 ve sunisbot kurabilmeniz için iptables tan port açmanız gerekmekte Suncunun süresi 1 ay sürmüyo maks 1.5 gün sürüyo İyi forumlar

Sinusbotu Hangi Scriptle Kurdunuz ve İp tables yapılandırmasını Panelden mi içinden mi yaptınız ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.