Ben Eser Yasir ER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esery.er

Yeni üye
5 Eyl 2021
4
0
Türkiye
Başvururmu dün yaptım sadece bir olay yüzünden instagram sifremi unuttum telefon numaramı bağlamamıştim ve e-maili mi de sifremi unuttum nasıl yardımcı olabilirsiniz?

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
700
310
neutron
Tam anlamadım ama anladığım kadarıyla yardım ediyim
Şifremi unuttum yap *** dan sonra mailin sonu gözüküyor ordan mailini hatırlayabilirsin.
Şifre için ise mailin şifremi unuttum yap son şifreyi sorunca hatırladığın kadarıyla yaparsın

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Eğer Başarısız Olursa Bu İşlemi sende Deneyebilirsin. 3-4 Gün İçinde Sana Yanıt verirler.

INSTAGRAM HESABI NASIL GERİ ALINIR?

• Çalınan/hacklenen Instagram hesabınızı geri almak için telefondan instagram uygulamasını açın ve giriş yapmak için yardım al seçeneğine dokunun.
calinan-hesabi-geri-alma-instagram-004.jpg

• Girişte sorun mu yaşıyorsunuz kısmında açılan ekranda daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun.
calinan-hesabi-geri-alma-instagram-005.jpg

• Açılan sayfada Instagram'a kayıt olurken kullandığınız email adresinizi "Kaydolurken kullandığın e-posta adresi" kısmına girin.
calinan-hesabi-geri-alma-instagram-008.jpg

• Buradan hesabınıza uygun seçenekleri işaretleyin. Hesabım başkasının eline geçti seçeneğine tıklamayı unutmayın.
  • En alt kutuya ek bilgilerinizi girebilirsiniz. Ardından isteği gönder deyin. İsteğinize 3-4 gün sonra cevap gelebilir. Bu konuda sabırlı olmanız gerekiyor çünkü kimi zaman cevap bir hafta sonra da gelebiliyor.

• Bilgisayardan Instagram hesap kurtarma linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu sayfada Hesabım başkasının eline geçti seçeneğini işaretleyiniz.
calinan-instagram-hesabi-alma.jpg

• Instagram hesabınız başkasının eline geçtiyse ve hesabınıza giriş yapamıyorsanız instagram hesabını geri alma formu ile instagram’a şikayet etmek en doğru çözümdür.
calinan-instagram-hesabi-alma-001.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.