Ben şehit çocuğuyum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trclash17

Üye
2 Tem 2016
67
0
Bildin
Ben şehit çocuğuyum tamam ben babamı şehit verdim artık bunu kabullendim ama ne zaman bitecek bu pkk'nın can yakışı bir sürü kişinin canını yaktılar yeter artık
hergün şehit haberleri görmekten psikolejim bozuldu yemin ederim o haberleri görünce babam aklıma geliyor.
Terörü lanetle kınıyorum

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Başın sağolsun kardeşim Vatan sağ olsun şehit çocuğu olduğunun için gurur duymalısın Çünkü Allah katında en yüksek mertebelerde bulanan bir kişinin oğlusun ve inşallah Askerimiz Polisimiz bitirecekler bu illeti

AZAKLI

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
558
0
Başın saolsun kardeşim şehit oldu diye üzülme sakın. Sen,Biz farkedemeyiz ama onlar yaşıyor.

LulzSecurity

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
399
0
Istanbul
Allah rahmet eylesin kardes.Uzulme bu dunyada onlar iskence cektirdi obur dunyada biz yapacagiz allah butun pkklilarin cezasini verecektir allah sabirlar versin.

trclash17

Üye
2 Tem 2016
67
0
Bildin
Ben babamın yokluğuna alıştım ama babam şehit olduğu günkü kadar üzülüyorum şuan şehit düşen polislerimize askerlerimize

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
2,054
35
Osmaniye 80
Kardesim vatan sagolsun.
Basin sagolsun.
Zor bilirim anasiz babasiz buyudum bende.

Ama bu konuyu buraya tasiman vede konusuluyor olmasi
Senin aci duydugun uzuldugun can sıktigin konu
Surekli seni kahreder. Cigerin yanar
Tekrar basin sagsolsun rabbim sabir versin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.