ben siliyorum o geri geliyor anlayamadım gitti bi bakın lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nessto

Üye
19 Eyl 2007
94
0
arkadaşlar geçen gün masaüstüne bir klasör açtım ve ismini "cmrts" koydum ama daha sonra bu klasörü sildim fakat pcyi tekrar başlattığımda kendilerini tam karşımda gördüm şhift delete yaptım gene olmadı... ben bu nalet klasörü nasıl silebilirim yardım lütfen.......:eek:

THeLaSTOTToMaN

Katılımcı Üye
21 Eyl 2007
387
4
SYSTeM32
Not defterini aç ''Dosya'' bölümünden Aç seçeneğine tıkla ve silinmeyen dosyanın buluduğu klasöre git. Daha sonra bu dosyaya sağ ile tıklayıp silmeyi dene Bu işlemler indexleme gibi filtreleri geçeceğinden silinmesi mümkün , ikinci bir yolu ise Denetim Masasında yer alan Yönetimsel araçlar kısayoluna tıkla, Hizmetler bölümünden ''İndexin Services'' hizmetini geçici olarak durdur ve tekrar silmeyi dene yine olmazsa bu adrese gir.

http://www.snapfiles.com/get/moveonboot.html

yazılımı silinmeyen tüm dosyalar için kullanılabilir. Kesin çözümdür. Kolay gelsin

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,212
29
<? echo “Err
Not defterini aç ''Dosya'' bölümünden Aç seçeneğine tıkla ve silinmeyen dosyanın buluduğu klasöre git. Daha sonra bu dosyaya sağ ile tıklayıp silmeyi dene Bu işlemler indexleme gibi filtreleri geçeceğinden silinmesi mümkün , ikinci bir yolu ise Denetim Masasında yer alan Yönetimsel araçlar kısayoluna tıkla, Hizmetler bölümünden ''İndexin Services'' hizmetini geçici olarak durdur ve tekrar silmeyi dene yine olmazsa bu adrese gir.

http://www.snapfiles.com/get/moveonboot.html

yazılımı silinmeyen tüm dosyalar için kullanılabilir. Kesin çözümdür. Kolay gelsin

Aynen katılıyorum çözüm işte bu...

nessto

Üye
19 Eyl 2007
94
0
bilgisyarımda deepfreez yok o kadar da bilgisiz değilim merak etmeyin... ama ilk defa başıma böyle bir şey geldiği için ne yapacağımı bilmiyorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.