Bende Yeniyim

hacker_ceset

Katılımcı Üye
4 Ocak 2009
356
1
C:\WINDOWS\
Arkadaslar Reklam Vermek İstemıyorum Ama

Uzun Zamandır Sıtelere Üyeyim Düzenli Olarak

Buraya Gelme Amacım Bilgi Toplamak ve Bilgi Paylaşmaktır

Ve Uzun Zamandır Üyesi Oldugum Sitede Haksız Yere Ban Yememdir ve Sebep Olarak Kufur
Eklenmıstır Yaklasık Ordada 2 Yıla Yakın Üye İdim Daha Bi Kere Argo Sözcuk Bile

Kullanmadım. Sadece Komıklık Olsun Die Eglence Bolumde Argo Kelıme Kullanmıstım ve Neden Olarak Bu Gosterılmıstır

Aranıza Katılmaktan Memnunıyet Duyarım Kabul Edersenız ???

Son düzenleme:

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
Aramıza Hoş GeLdin...

Umarım Forumda İyi Zaman Geçirirsin....

Forum Kurallarını Okumayı Unutma...

Not: Biliyorum Reklam İçin DeğiL Ama Genede Site İsimlerini Silersen GüzeL oluR...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.